Tenisová láska

Tenisová láska https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196745/bmid_tenisova-laska-Guh-196745.jpg 4 19 2

Asher se ke špičkovému tenisu vrací po tříleté pauze, ke které byla donucena z osobních důvodů. Má za sebou těžké období a před sebou chvíle neméně těžké, o to těžší, že ví, že se znovu setká s Tyem, tenisovým šampionem, který jí v minulosti byl více než blízký. Podaří se dvojici profesionálních tenistů překonat to, co je rozdělilo, a nalézt to, co je může do budoucna spojovat?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Opposites Attract , 1984

petraj30
25.11.2020 2 z 5

Tak ani nevím. Dnes jsem chtěla jen něco krátkého na čtení, ale tohle asi nebyla podle mě šťastná volba. Celý název napovídá, že se vše bude točit kolem tenisu. Hlavní hrdiny jsem ani nepochopila, chvilku se chovali tak, pak zase jinak. Někdy to bylo až k uzoufání nudné. Možná by to nebyl až tak špatný příběh, který v sobě nese bolestný nádech, ale podle mě to nebylo ono. Chyběla tomu nějaká jiskra. A to, jak se všechny věci začaly vyplouvat napovrch - nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo brečet. Působilo to až moc kýčovitě.
Dnes se mi to moc nelíbilo.

Terry11
25.02.2016 3 z 5

Takhle tedy psala Nora před dvaceti lety! A proč ne. S harlekýnkami nemám moc zkušeností, ale tohle byla docela hezká nenáročná četba, hezky zamilovaná, malinko zašmodrchaná, s občasnými vtipnými dialogy, které, a v daleko větší míře, můžeme číst u Evy Dalas a jejího Roarka. Jo, rozhodně od té doby spisovatelka udělala velký krok vpřed.

harlekýnky

Nora Roberts