Deset malých nadechnutí

Deset malých nadechnutí

Po tragické autohavárii, která ji připravila najednou o rodiče, přítele a nejlepší kamarádku, prchá Kacey se svou mladší sestrou Livií z Michiganu do Miami, aby tam začala nový život. Podaří se jí vybudovat novou existenci? Zbaví se trýznivých vzpomínek, které ji nepřestávají pronásledovat? A dokáže odolat záhadnému sousedovi z bytu 1D? Už sama skutečnost, že autorka K. A. Tucker vydala první knihu jako šestiletá, je zárukou poutavého a zajímavého čtenářského zážitku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/232427/ten-tiny-breaths-deset-malych-nadec-BSE-232427.jpg 4.3425

Ten Tiny Breaths (1.)

Ten Tiny Breathes (2012)

Vydáno:, Baronet

Ažula

U této knížky jsem si krásně odpočinula. Ale měla jsem k ní jednu výtku. Chápala jsem, že si Kacey prošla těžkými věcmi, ale neustálé mluvení o tom, jak je strašně zlomená a má postavenou kolem sebe strašně pevnou zeď, žádné city nesmí být... omlouvám se, ale tohle mě opravdu nebavilo. Na druhou stranu byla knížka i tak docela čtivá a dočetla jsem. A upřímně vlastně ani moc nelituji.

xindl007

Kniha vás doslova vtáhne do děje. A někdy v polovině začnete tušit, že je tu něco špatně. Nechci spamovat, tudíž neprozradím, co to je.. Ale už jsem ji četla podruhé a určitě ne naposledy

Lil30
12.12.2017

Skvěle napsaná kniha, od které jsem se nedokázala odtrhnout a musela jsem ji co nejdříve dočíst

Evka3814
11.12.2017

Skvělá knížka moc spisem si ji užila, vtáhla mě úplně do děje. Mužů jen doporučit

cukrovka
07.12.2017

Kniha plná emocí od které se nelze odtrhnout. Zajímavé a dobře vykreslené postavy. Příběh o ztrátách, bolesti, vyrovnání se s osudem a hlavně o odpuštění.

MarKy95
03.12.2017

Pěkná kniha, sice předvídatelná, ale hezká :)

lucie2952
19.11.2017

Smutná romantická kniha se šťastým koncem. Konec mi sice přišel zdlouhavý a místy jsem přeskakovala, ale i tak se mi kniha moc líbila a hezky se četla. Kdo je Trent jsem věděla už skoro od začátku, ale i tak mě kniha udržela v napětí, kdy se to hlavní hrdinka dozví. Styl psaní mi připomínal mou oblíbenou Colleen Hoover :)

YA-girl
13.11.2017

Knihu hodnotím menším počtem hvězdiček hlavně kvůli 1) ne úplně sympatické hlavní hrdince (ano, měla k tomu důvody, ale přesto ve mně prostě tak, jak byla "podaná", nedokázala vzbudit kladné emoce, natož sympatie), 2) předvídatelnému ději, kdy v podstatě hned, sotva se hrdinka "jen tak mimochodem zmínila", jsem věděla, že "tohle je ta pointa". Škoda. Zachránil to ale vypravěčský styl, je to celé napsáno svižně a vtipně a i přes zmíněná negativa jsem knihu prostě právě díky tomu chytlavému stylu chtěla dočíst :). Na další díly se ale nechystám.

jaruska012
29.10.2017

Knížka se mi moc líbila.Četla se sama.Další díly taktéž super!

ardeas
15.10.2017

Troška ma minul okamih prekvapenia, dejová linka bola dosť predvídateľná. Čítalo sa to samo, to je nepopierateľné. Nedotiahnuté mi prišiel vzťah s opatrovníkmi a tá "podmanivá sila" ktorá ju pripravovala o reč, keď k nej prišiel Trent.

Už mi to začína v knihách dosť vadiť, lebo síce je to pekná predstava, že sa položíte z chlapa do kolien, ale v realite to tak veľmi nefunguje. Tým mám na mysli doslova sa zložiť z niekoho, kto po vás nestrieľa zo zbrane, je fakt iba veľmi milá fantázia :D

jani.ruzicko
28.09.2017

jsem uchvácená... nádherný příběh... =) knížka mě velmi mile překvapila, postavy byly sympatické, příběh skvěle plynul, byl zábavný i emotivní, přečteno za krátkou chvilku. A i když jsem tušila, kdo bude Trent, tak to příběhu na kráse neubralo, spíš naopak. =) takže za mě jo, Jo, JO !!! *=))

brijana
07.09.2017

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla :-) Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Žožik
28.08.2017

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Postavy mi byly sympatické. Příběh byl zábavný a velmi čtivý. Už mám rozečtený další díl. ;)

Pajan28
09.08.2017

Příjemná letní knížka, která se čte skoro sama. I když je Vám jasné jak skončí, prostě ji musíte dočíst celou. Určitě si prečtu další knihy od autorky.

betule3
05.08.2017

Kniha se mi líbila. Příběh byl poutavý a lehce jsem se vžila do role Kacey. Přesto mi tam něco chybělo. Nevím přesně co, ale kniha mě prostě nepohltila tak, jako to dokáží jiné. Snad budou další díly lepší. :)

dasa4663
20.07.2017

Příjemná oddechovka :-) příběh mě překvapil, což se mi dlouho u knížky nestalo :-)

IvankaM
19.07.2017

Přečteno za pár hodin. Krásná oddechovka.
Je to jednoduché na čtení, ale kniha mě stejnak nepustila.

tynka65
12.07.2017

Tak tohle stojí za to si přečíst!! Tahle knížka mě nenechala vyspat ;)

Petruska200
27.06.2017

Uzasny pribeh

Shinstria
04.06.2017

Oddechová, příjemná knížka i když o pohnutém osudu. Mě osobně kniha bavila a protože jsem od ní nečekala nějaké nepředvídatelnosti, nebyla jsem zklamaná. Příběh je velmi čtivý, postavy mi byly sympatické. Knížku jsem si užila a přečetla jí na jeden zátah. Knihu doporučuji čtenářkám, které si chtějí odpočinout.

kuntova.k
29.04.2017

Nádherná kniha o těžkém traumatu a následném vyrovnání se s ním. Přečteno jedním malým nádechem.

Beky
22.02.2017

Poutavý příběh s ojedinělou myšlenkou ... Věřím, že se to v životě klidně může stát a líbí se mi, jak se k tomu postavil Trent a jak to nakonec dopadlo. :-)

Terka18
29.12.2016

Zajímavý příběh, plný smutku a vyrovnávání se s ním. Napsáno poutavě s rychlým spádem. Ke konci možná trošku víc uspěchané, než by mohlo být, ale to nevadí.

sloninka
08.10.2016

Oddechovka pro sedmnáctileté :-)

warca
19.09.2016

Pořádně nevím, co napsat. Děj byl předvídatelný a postavy mě ani tolik nezaujaly.
Kniha se mi nechtěla dočítat. Možná to bylo tím, že jsem předtím četla Čtyři vteřiny rozhodnou a to byla kniha dějove dál než tahle. Takže jsem věděla i jak to skončí. Možná kdybych se k ni dostala dřív než k "dalšímu dílu", hodnotila bych to cele jinak.

beruzzka
25.08.2016

Kniha byla skvela volba pro letni cteni. Tusila jsem, kdo Trent je a co se stane a chybela mi trochu ta chvile prekvapeni, ale jinak vse skvele.

La Fiera
12.08.2016

Kniha se mi dobře četla. Sice jsem od začátku do konce věděla jak to dopadne, ale vůbec mi to nevadilo.

Zkrátka příjemné oddechové letní počtení.

Barbra06
08.08.2016

Já jsem byla docela spokojená. Zajímavá a originální zápletka, čtivost a i sympatické postavy. Kniha tedy splnila má očekávání. Jediná chybka na kráse je předvídatelnost, myslím, že to trklo každého, takže se žádné překvapení nekoná. Nicméně rozuzlení a konec byly dobře zpracované a to nutí dočíst až do konce.

anibeni
05.07.2016

Perfektní kniha, u které mi ani nevadilo, že je lehce předvídatelná... Super oddychovka, u které si člověk pobrečí a navíc jí přečte na jeden zátah..

Boblenka
04.07.2016

Kniha se čte dobře. Má totiž docela jednoduchou přímou dějovou linku. Bohužel až moc brzo předvidatelnou a bez zvláštních zvratů. Kdo je hlavní hrdina se dalo velmi záhy odhalit. Z velmi dobrého námětu by se dalo vytěžit více. Nicméně tuto knihu beru jako literaturu pro náctileté a pro sebe jako knihu na léto k vodě.Takže jako oddechovka má za mě 4 :)