Ten řidičák vrať

Humorný deník nejhorší řidičky pod sluncem je určen všem pochybujícím ženám, které si myslí, že to nezvládnou. Hlavní hrdinka jim vysvětlí, že řídit vozidlo dokáže každá,stačí jen vydržet.

https://www.databazeknih.cz/images_books/70_/70158/ten-ridicak-vrat-70158.jpg 3.115
Literatura česká
Vydáno, Ikar (ČR), Knižní klub

Kniha Ten řidičák vrať

Kryštofka

Vtipné postřehy řidičky, která to navzdory všem komplikacím nevzdává. Měla bych si z ní vzít příklad.

Faustka

Drahá paní Selementová, mluvíte mi z duše. Taky se s ovládáním auta a situacemi na silnicích stále ještě peru*, ale věřím, že tu plechovou potvůrku časem taky zkrotím. Takže rada: nevzdat to, vydržet!! a hlavně se z toho n------t, je tady na místě. I ti "dokonalí řidiči," někdy začínali. :-)

*Musím se doplnit, už to zvládám.

petshop
02.08.2017

No žádné velké literární dílo to není, ale kdo se pere s řízením, může se trošku uklidnit a namotivovat do dalšího boje.

malámouse
20.11.2015

Dostala jsem se k této knize až teď a mám pocit, že ji autorka napsala podle mě. Řidičák vlastním necelé dva roky /je mi padesát/ a vím úplně o čem kniha je protože prožívám to samé. Je krásně napsaná s humorem o nás starších začátečnících. Moc se mi líbí a dodává mi odvahu to nevzdát. Děkuji Hanka

anajov
11.09.2011

Kniha mě nezaujala, možná jako oddychovka, ale zřejmě jsem neměla na ni náladu :-) .