Ten, kdo odešel

Ten, kdo odešel https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240785/mid_ten-kdo-odesel-240785.jpg 4 102 30

Riskovala byste budoucnost kvůli jedné noci s minulostí? Molly Greeneová má všechny důvody být se svým životem spokojená. Nechce nic měnit. Chce, aby všechno zůstalo tak, jak je. Její manžel Jack má jiný názor. Rád by založil rodinu, ale Molly se na to necítí připravená. Neschopnost učinit tak zásadní rozhodnutí začne nahlodávat doposud fungující vztah. Rozčarování narůstá na obou stranách... V náhlém hnutí mysli se Molly rozhodne pro malou revoltu: pošle zprávu bývalému příteli. Co na tom, že nezávazně pozdravíte člověka, se kterým jste pár let sdíleli život? Jste přece dospělí a víte, co děláte. Nebo si to aspoň myslíte. Molly svého unáhleného činu okamžitě lituje. To ovšem ještě netuší, jakou lavinu událostí ona zdánlivě nevinná zpráva spustí. Z Mollyina poklidného života se postupně stává peklo...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Domino

The One That Got Away

luciefeix
luciefeix
04.10.2015 3 z 5

předešlá kniha autorky byla mnohem lepší , nápad dobrý ale něco tomu chybělo

Sobotikova
Sobotikova
17.07.2015 4 z 5

Kniha "Ten, kdo odešel" se mi líbila o něco víc, než autorčina první kniha, v které hlavní hrdinka dělala ještě větší blbosti než Molly...ale kdo občas nějakou tu hloupost neudělá.

bookcase
bookcase
08.06.2015 5 z 5

Sociální sítě jsou jako oheň. Dobrý sluha, ale zlý pán. Příště si rozmyslete, s kým navážete kontakt :).

Mentolkaa
Mentolkaa
07.06.2015 3 z 5

Tak, abych řekla pravdu... Ten konec mě tak překvapil, že všichni v místnosti se na mě hned podívali, když jsem řekla, že si snad dělá srandu?! Konec se mi vůbec nelíbil a jak už psali přede mnou, byl unáhlený a hlavně nedokončený.
Hlavni hrdinka Molly mi přijde naivní, jinak je mi sympatická. Jejího manželka bych brala všemi deseti- hodný chlap. U těch dvou byl problém v komunikaci, to mi strašně vadilo.

fruitbueno
fruitbueno
04.05.2015 1 z 5

Na knize je nejlepší vskutku nečekaný závěr, jinak bohužel nemám pochvalných slov. Jen dotaz: proč jsou hrdinkami tzv. ženských románů neuvěřitelné hlupky?

Peace
Peace
13.04.2015 5 z 5

"Zatracený Facebook - je jako nekvalitní čokoláda, kterou by vás ani nenapadlo si dát, ale když vám ji někdo nabídne, stejně se do ní pustíte a celou ji zhltnete."

Autorka nezklamala a opět nabízí velmi čtivý, zajímavý a k zamyšlení vedoucí příběh. Potvrdila mi tak své kvality a právem se bude řadit mezí mé oblíbené autorky knih pro ženy, které jsou návykové a od jejichž čtení se dá jen těžkou odtrhnout.
Nezbývá než doporučit ;o)

petule1
petule1
11.04.2015 3 z 5

Kniha docela ušla, nápad byl, ale konec bum bác a bylo po knize. Příslo mi, že se spisovatelka rozepsala a už jí došly stánky na pořádný konec

jasmína
jasmína
18.03.2015 4 z 5

Mně se kniha líbila, ačkoli jsem nečetla Milenku mého muže, a je tedy pravda, že v anotaci je psáno, že nebude šťastný konec, což tedy byl, ale v tomto případě mi to nevadilo, jen proč lákají na něco, co je pak jinak .....

Charmedka
Charmedka
17.03.2015 4 z 5

Kniha mě chytla už od začátku. Molly je opravdu sympatická, i když někdy hysterická a občas jedná pitomě, tak jsem si ji oblíbila. Kniha je je čtivá a já s napětím sledovala, jak se bude celý příběh dál vyvíjet.

anais
anais
28.02.2015 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila poté, co jsem přečetla Milenku mého muže. Bohužel trochu zklamání. Očekávala jsem víc. Některé strany jsem jen tak přelétla očima, protože to bylo pořád dokola. A konec přišel moc rychle, aniž by autorka popsala, jak se k němu hrdinka dopracovala.

nevěra partnerské vztahy rodina romantika

Lucy Dawson
britská
2014  75%Milenka mého muže
2015  72%Ten, kdo odešel

Kniha Ten, kdo odešel je v