Ten den mi patřilo nebe

Ten den mi patřilo nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26622/bmid_ten-den-mi-patrilo-nebe-Zg8-26622.jpg 5 8 2

Pokračování úspěšných pamětí amerického pilota.Autor díky své houževnatosti dosáhl svého cíle, stal se stíhacím pilotem a za druhé světové války se vyznamenal ve vzdušných bojích s Japonci. Po válce se stal slavným a obdivovaným hrdinou, podle knihy Bůh je mým druhým pilotem se natáčel v HolIywoodu film a Robert L. Scott byl stále zván na nejrůznější vystoupení a přednášky.... celý text

Literatura naučná , Biografie a memoáry

Vydáno: , Naše vojsko

The Day I Owned The Sky , 1988

Allebith
30.06.2013 5 z 5

Najednou jsem se ocitla v nemocnici a když mi přítel přinesl tuto knihu, nevěřila jsem, že bych dokázala přečíst autobiografii... Pak jsem ale po dvou stranách nemohla odvrátit zrak a smála se a "fandila" Bobovi, kroutila nevěřícně hlavou a těšila se z jeho úspěchů.. Jestli můžu o někom prohlásit, že prožil život na milion %, pak Robert L. Scott. A čte se to opravdu báječně..

dangerita
26.12.2011 4 z 5

Po přečtení knihy Bůh je mým druhým pilotem jsem si s chutí přečetla i její volné pokračování. Je to odlehčená verze, která se odehrává více v současnosti. Sledujeme, jak si autor plní další ze svých životních snů, ale i to, jak se vypořádává s nástrahami osudu ve svém osobním životě.