Templářská relikvie

Templářská relikvie https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139162/bmid_templarska-relikvie-139162.jpg 4 42 11

Caedmon Aisquith série

Svatý grál v rukou novodobých nacistů může změnit osud celého lidstva… Další dobrodružství antikváře a bývalého špiona Caedmona Aisquitha. Když je příslušník speciálních sil Finn McGuire vyslán do Sýrie, zjistí, že je polapen v síti smrtelného nebezpečí. Medailon, který tam objevil, skrývá plán, jenž by mohl vést k nejhledanější relikvii světa, svatému grálu… Cestou na schůzku s mužem, který chce medailon za každou cenu získat, se k němu (ne tak docela dobrovolně) přidá antropoložka Kate a později i její přítel Caedmon, odborník na templáře. A brzy je jim všem v patách smrt… Ve hře jsou totiž mnohem strašlivější a fantastičtější věci, než si kdokoli dokáže představit. Potomci někdejších příslušníků SS, skupina zvaná Sedmička, se nezastaví před ničím, aby získala svatý grál a doslova přepsala historii. V sázce je mnoho a jde o život. O miliony životů…... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Metafora

The Templar´s Quest , 2011

zelvonik
13.03.2023 1 z 5

Zatímco předchozí dvě knihy byly s přimhouřením všech očí ještě relativně uvěřitelné, toto je naprostý úlet. Vlastně jsem ani nebyl schopen vysvětlit manželce, o čem kniha byla, protože jsem ji nepochopil a v ději jsem se dost ztrácel. Navíc u thrilleru mám rád, když dočtu kapitolu a nemůžu se dočkat co bude dál, a to se mi zde prostě nestalo. Poslední díl v sérii dočtu, tak jsem zvědavý, jaký bude.

Čmeláček
09.06.2022 1 z 5

Tato kniha je snad ještě horší než dvě předchozí. Dávám už jenom jednu star a tuto sérii bych nikdy nedoporučil snad ani svému největšímu nepříteli :))).

jprst
16.09.2020 2 z 5

Tuhle sérii prostě nedočtu, každý další díl má klesající úroveň, rovněž nudné výplně používá autor čím dál víc. Pro mě zklamání a něco, k čemu už se nevrátím.

Danuše7
01.09.2019 4 z 5

Hledači pokladů stále jsou.

85098211
14.09.2017 2 z 5

Tak tato kniha se mi prozatím líbila asi nejméně, i když se autorka možná poučila a vraždí se tady už přiměřeně ;-). I tak jsem se nedokázala nadchnout, kniha mne místy nudila a zdála se mi opět zdlouhavá. Jsem si jistá, že k této sérii se vracet nebudu...

bukiet
24.10.2015 3 z 5

O chloupek lepší než první dva díly, jimž je tato kniha vlastně prequelem. Palov by už ale měla přestat používat nejnudnější metodu sledování, tedy štěnici.

stopař
26.12.2014 5 z 5

Napětí a spád...výborná kniha

avad
05.09.2014 5 z 5

Výborná knížka, super děj. Výborně se čte.

Neobee
09.08.2013 3 z 5

Docela pohodová kniha... nemusí se u ní přemýšlet :-)

v.e.v.er.ka
24.05.2013 4 z 5

knížka super, hlavně druhá polovina... díky tomu že "měl" ve svém kolegovi při hledání Caedmon rivala co se týká milostných záležitostí jeho povaha byla jiná a přístup v knize též... a můžu říct že mě pěkně štval oproti předchozím knihám... ale jinak super oddechovka a určitě si zaslouží 4*

alisek
26.03.2013 4 z 5

Čtivý thriller, kterému nechybí děj a spád, je tam taky trochu lásky, myslím dobrá oddechovka. Nemusíte nad tím moc přemýšlet, všechno vás dovede ke šťastnému konci

Chloe Palov
americká