Navěky po škole

Navěky po škole https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229642/bmid_temny-pan-naveky-po-skole-UUW-229642.jpg 4 30 10

Temný pán série

Kdy už bude konečně všemu utrpení konec?! Temný pán i jeho pozemští kamarádi Suz a Chris jsou konečně zase zpátky na Zemi, jenže s nimi také démon Gargon a paladin Rufi no. A co je nejhorší, úhlavní nepřítel Temného pána, bílý čaroděj Hasdruban, se znovu vynořil ze smrdutých pekel – a aby toho nebylo málo, vzal na sebe podobu ředitele školy! Neslýchaná opovážlivost! Hasdruban neplánuje nic menšího než zničit Temného pána jednou provždy. A co zatím dělají Gargon, Rufi no, Suz a Chris? Klidně spolu zakládají kapelu! Temný pán musí honem něco vymyslet. U devíti pekel!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Eternal Detention , 2014

dájavídek
08.10.2023 5 z 5

Zlatý hřeb série!! Nejlepší na světě!

japan25
20.04.2017 5 z 5

Super knížka ale trochu slabší.(Porovnávám s ostatními díly)

Voda1
21.03.2017 5 z 5

Super!

Želvička94
10.06.2016 5 z 5

Boží kniha !!!

Paixan
27.03.2016 4 z 5

Rozhodně není tak dobrá jako předešlé díly, ale i tak jsem se na ni těšila.

pavoj
02.03.2016 4 z 5

Třetí kniha mi přišla trochu slabší než předchozí dvě, jakoby byla spíchnuta horkou jehlou.
Ale i tak sérii o Temném Pánovi miluji. A druhý díl je bezkonkurenční.

Želvička94
04.11.2015 5 z 5

Mám první dva díly a už se nemohu dočkat, až si koupím i ten třetí. Tato série knih mne velice nadchla.

LordSnape
28.08.2015 4 z 5

Důstojné zakončení série o Temném pánu. A když říkám důstojné, myslím tím, že to nebylo špatné, ale oproti předchozím dvoum dílům poněkud slabší. Mnohokrát opakovaný vtip již není vtipem a dobrodružství s umírněným Temným pánem už nejsou tolik zábavná. V knize se při prvních dvou třetinách prakticky skoro nic neděje, to ale nicméně vyrovnává poměrně slušně odsýpající a zajímavá třetina poslední. Ale i přesto všechno jsem rád, že tahle kniha a potažmo i celá série vznikla.

AdyKody
28.06.2015 3 z 5

Nádherné. Jsem ráda, že to tak skončilo. Ale možná bude i 4. :-)

krži
08.05.2015 5 z 5

DOKONALÉ zakončení jedné ,,bláznivé" série;) Je to opravdu pohádka s tím to člověk musí začít číst. Mě to ohromně bavilo, už se těším na další příběhy od Thomsona ;)

Jamie Thomson
britská, 1958
2013  85%Školní roky
1996  84%Talisman smrti
1998  77%Samurajův meč
2015  89%Navěky po škole
2014  91%Zloduch v nesnázích

Kniha Navěky po škole je v