Temnota v něm

Temnota v něm https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379756/bmid_temnota-v-nem-3y6-379756.jpg 3 91 26

Untwisted série

1. díl

Rebeccu, stydlivou majitelku knihkupectví, zcela pohltí omamný románek se slavným klavíristou Nicholasem Jacksonem; zaplaví ji vášní a dominancí a posléze ji se šrámy a zlomeným srdcem vyvrhne zpátky na povrch. Rebecca se snaží na vztah s Nicholasem zapomenout, ale právě ve chvíli, když už si myslí, že se jí to povedlo, se znovu objeví v jejím životě, odhodlaný získat ji zpátky. Nicholas už však jednou poodhalil temnotu, která se v něm skrývá... Dokáže s ním Rebecca znovu riskovat své tělo a srdce?... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: , Omega

The Darkness within Him , 2014

evineckY
evineckY
23.10.2022 3 z 5

75 % knihy je napodobenina - nebo výtah z 50 odstínů
Zbytek popisuje, jak je krásný, co má na sobě...
Ale za čtivost a dobrý konec si zaslouží 3 ***

ZHrdinka
ZHrdinka
19.06.2021 3 z 5

Precetla jsem to, ale bylo to takovy nijaky. Nijak moc napinavy.

DiaBook424
DiaBook424
20.04.2021 odpad!

(SPOILER) V první řadě chci říct, že nevím, jestli jsem napsala přímo spoiler, tak jsem to raději zaškrtla.
Tenhle žánr mám opravdu ráda, ale tahle knížka se prostě nepovedla. Co se dialogů týče suché, nezáživné. Nedokázala jsem se do příběhu vůbec začíst natož vcítit. Hlavní hrdinka "neurazí", ale hlavní hrdina mě zklamal na plné čáře. Na začátku se tváří jako dvojče Christiana Greye a na konci se z něj z čista jasna stane "ultra podpantoflák", který na svou od mala vžitou povahu lusknutím prstu zapomněl. Nemluvě o jeho bratrovi, který sice na začátku pouští hrůzu jen pohledem, ale na konci se z něho naprosto bezdůvodně stane citlivka nejvyšší úrovně. Když Temnotu srovnám s Padesáti odstíny, kterými se autorka jistojistě inspirovala, je to nebe a dudy. Christian má charakter, sice se s "příchodem lásky" lehce zklidní, ale pořád je sám sebou. Ale tady?
Shrnuto do jedné věty: Hodně špatný pokus o napodobení Padesáti odstínů "nahňácaný" do jedné knížky.
Myslím, že další díly klidně vynechám.

diana1217
diana1217
29.03.2021 1 z 5

Myslela jsem, že to bude lepší... Chápu proč má tato kniha jen 50% ....Christian Grey byl alespoň zajímavý a milý. Nicholas je prostě blbec.

RoseJP
RoseJP
22.03.2021 3 z 5

Za mě dobré oddechové čtení, co neurazí :) Jediné co bych občas vytkla byl překlad, ale nějak výrazně mě to nerušilo. Těším se na další.

Leniii
Leniii
26.01.2021 3 z 5

Hodně se to podobá 50 odstínům, což by mi asi až tak nevadilo...ale ten překlad? Ou nou..jinak čtení na jeden den..ale už jsem četla o dost lepší erotický knížky...

knihomolkaJani
knihomolkaJani
08.12.2020 2 z 5

Co o této knize jenom říct... Myslím si, že samotné hodnocení mluví za vše. První polovinu jsem si říkala, že kdyby tato kniha vůbec nevyšla, zřejmě by to literárnímu světu jen prospělo... Několikrát jsem knihu chtěla odložit a už se k ní nevracet. Od druhé poloviny to bylo průměrné čtení, ovšem alespoň se to na rozdíl od první poloviny dalo číst. Na knize mi vadí jak je jako celek psaná, opravdu se ze začátku špatně četla. Co mi dále vadilo byla mluva, opravdu jsem valila oči, jak jen tohle může někdo napsat.... Další díl si asi nepotřebuju přečíst, ale kdo ví...

FairyD.
FairyD.
20.06.2020 3 z 5

Na začiatku som sa nemohla začítať, pretože sa mi nepáčilo použitie retrospektívy. Ak už chcela mala to nejako odbiť v jednej spomienke, pretože nejako mi to neprišlo prirodzené a nevedela som sa zorientovať. Celkovo kniha bola taká nemastná neslaná, potenciál to malo ale podľa môjho nebol využitý v plnom rozsahu, inak to mohla byť skvelá kniha.

2237
2237
18.06.2020

Knihu mám teprve rozectenou, ale už na začátku je vidět jak moc se to podoba 50 odstínů šedi. Takze to vypadá, že to ani nedoctu. Tohle mě nebere když vím o co tam zhruba půjde..

Kamili
Kamili
02.05.2020 3 z 5

Další z řady příběhů nápadně připomínajících 50 odstínů. Nebylo to špatné, ale popisy sexuálních scén mě hlavně ze začátku spíš pobavily. Dávám tři hvězdičky, ale pokračování zřejmě číst nebudu.

sona1269
sona1269
16.02.2020 odpad!

Původně jsem nechtěla komentovat,a po přečtení hodně slabých knížek,jsem si myslela,že to zvládnu. ALE hned popis prvniho "sexu" je hrozný,samotná knížka nemusí být špatná ale překlad je KATASTROFA. Slova a slovní spojeni : stydka krajina, pubicke ochlupení, "Na okamžik přestal přirážet, zřejmě aby ovládl vlastní ejakulaci, pomalu jej ze mne povytáhl a poté do mě začal znovu bušit, ale mnohem tvrději a rychleji.""Za několik okamžiků se postavil a vysunul ho ze mě, trochu jsem přitom bolestivě zamrkala, pak si sundal kondom, hodil jej do koše, do kalhot si zastrčil ochablé mužství a jemně mi stáhl vykasanou sukni."
Toto jsou slova/ věty jen z prvni sexuální scény. Dál to ni nedočtu.
Celý popis působí zvláštně,kostrbate,žádnou hlavu ani patu. Bohužel odkladam,a hodnotím překlad jako BRAK

hadenka
hadenka
03.02.2020 3 z 5

Kniha neurazí,lehké,oddychové čtení na jeden večer pod lampou.

PetraT12
PetraT12
24.09.2019

Doufám, že autorka napíše další knihy v podobném duchu

pavlikova9332
pavlikova9332
24.08.2019 1 z 5

Kopie 50 odstínů? S nepatrnymi rozdily. Ona je majitelkou knihkupectví, on těžká minulost a boháč žárlí měl spoustu žen a ma i svého sluhu. Ucastni se chatitivni akce a je oblečená do stříbrných šatů, v aukci vyhraje, jo a místo kuliček použiji vibrační vajíčko, které také schová do kabelky. Až moc podobnosti a bdsm

Knihomolka97
Knihomolka97
23.07.2019 2 z 5

To bylo fakt hrozný. Nevadil mi ani tolik samotný děj, nemůžu si stěžovat, vzala jsem do ruky erotickou knížku, tak jasně, že to bylo hlavně o sexu a to jsem chtěla. Ale šíleně mě vytáčela Rebecca. Bože, ta byla blbá! Naivní, ufňukaná nána. Prý ,,stydlivá'' jojo. Nicholas mi byl nesympatický a jeho bratr Nathan byl divný. Prostě to celé bylo divné.:-D Styl vyprávění mi neseděl. A ten konec mě fakt rozesmál, takový slaďák...
Ještě, že jsem si knížku jen půjčila v knihovně. Původně jsem si ji chtěla koupit, ale po hodnocení na databázi jsem si to rozmyslela a jsem fakt ráda!

DominaCZ
DominaCZ
18.07.2019 odpad!

" Přírazem do mě zasunul svého dlouhána. Přesně na to jsem čekala. "
Tak asi tak no.

Akorát že tady si to trochu hraje na Vraní dívku - svazování, rákoska,pouta, krev stříká a on si to napřed užije a až pak se zhrozí co to vlastně udělal, a poté jde a udělá to zas, protože se vždy nějaká slepice která ho chce ...však víme.

Ale jinak naivní kravina jako mraky.

kachnat
kachnat
12.07.2019 3 z 5

Trochu kopie 50 odstínů šedi? Sex, sex, sex. O ničem dalším kniha prakticky není. Možná trochu těžkého dětství. Četla se dobře, rychle, ale je to fakt kopie odstínů šedi.

Mellisek
Mellisek
16.06.2019 4 z 5

Čekala jsem knihu o této tématice a taky jsem jí dostala.
Když jsem knihu začala číst poprvé jsem si řekla sakyš to je jak most mezi 50. odstíny díl. 1 a 2. - ale čím víc se příběh rozvíjel tím víc jsem věděla, že jsem se zmílila.
Trochu mě mrzí, že pokud se autoři pustí do BSM tématiky vždy dominantního popíší jako člověka s těžkou minulostí není tomu tak vztah BDSM je běžný a těchto případů je pramálo. Velice zajímavá kniha - trochu se obávám dalšího dílu o starším bratrovi, ale rozhodně stojí za přečtění.

TGM
TGM
12.06.2019 odpad!

Plytký děj s neustálým popisem sexu...

Cometka
Cometka
01.06.2019 1 z 5

Ani nevím jak to popsat. Naivní trdlo a rádoby dominant :-) nic proti, ale krom sexu se v knížce prakticky nic neřeší a neděje. Knížka mě nebavila, ale dočetla jsem, protože jsem pořád čekala na něco víc.

romance

Autorovy knížky

Alice Raine
britská, 1978
2019  51%Temnota v něm

Kniha Temnota v něm je v