Vášeň

Vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144206/bmid_vasen-144206.jpg 4 364 48

Temné vize série

< 3. díl

Tretí diel napínavej fantasy série! Kaitlyn a jej priatelia vlastnia úlomok čistého kryštálu od Bratstva. Ním by mohli zničiť ohavný kryštál pána Zetesa, pomocou ktorého jeho majiteľ pácha mnoho zla. Nevedia však, kde pán Zetes kryštál ukrýva, ani ako sa k nemu nebadane dostať. Kait sa preto vracia do Zetesovho Inštitútu ako špión. Pritom si stále nie je istá, či v skutočnosti miluje Roba alebo Gabriela… ... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Passion , 1995

Lira
11.05.2013 4 z 5

Byl to pěkný příběh, i když mě asi trochu zklamal konec. Jsem skutečně ráda, že se Kait rozhodla pro Gabriela, ale Rob to vzdal až moc snadno. Hned řekl, že mu to nevadí a šel za Annou. Také Kait měla alespoň trošičku být majetnická ohledně Roba. Konec mě jednoduše nechal v tlusté mlze různých otázek a vysvětlení. Také mě překvapilo, že to byla trilogie, jelikož od téhle autorky jsem četla už Stefanovy a Upíří deníky, které nebyly tak krátké.

TessDragon
14.02.2013 3 z 5

Poslední díl Temých vizí mě trochu zklamal. Připadalo mi, že tam bylo málo akce a Kait se docela jednoduše dostala do Institutu i ke krystalu. Nevím, poslední díl se mi líbil tak průměrně. Dala bych i mín kromě konečného sblížení Gabriela a Kait, už jsem skoro nedoufala, že by spolu mohli zůstat. A Rob mi připadal, že Kait opustil nějak moc snadno i Kait mi nepřidala k němu moc zaláskovaná. Takže nakonec Gabriel i Kait byly opravdovými spřízněnými dušemi. Až na ten pro mě trošku odfláknutý konec, se mi Temné vize líbily. ;)

Dandulka
27.01.2013 5 z 5

Moc hezky to skončilo. Mám tyhle knížky moc ráda, je to pro mne taková oddychovka.

Kate.S
30.12.2012 3 z 5

Tento díl je podle mne nejlepší z celé série. Kniha je napínavá a konec plný nečekaných zvratů. Konec je jedním slovem úžasný. Celá série stojí za přečtení:)Je to moc pěkné zakončení celé trilogie. Nejvíce se mi líbil konec, kde se zjistí, že Gabriel a Kait patří k sobě a Rob to nijak nepopírá. Konec mi přišel hodně romantický a možná i trochu smutný. Rozhodně nelituji, že jsem si celou sérii přečetla.

m_myska
28.11.2012 5 z 5

Povedená série, dobře čtivá a hezky zakončená.

Rose18
25.11.2012 4 z 5

Pěkné zakončení série, ale myslím si, že druhý díl byl stejně nejlepší. Konec se opravdu vydařil.

Eryl
24.10.2012 5 z 5

Bylo to jako na horské dráze. Ze začátku se mi knížka moc líbila, ale jak jsem se prokousávala rychle dějem a dostala se tak nějak doprostřed, začla jsem si říkat, kde ten děj asi skončí. Ale konec se velmi vydařil. Vše dopadlo tak, jak jsem si přála, aby dopadlo. Celkově se mi knížka líbila a určitě doporučuji přečíst celou sérii.

VeverQa
21.10.2012 5 z 5

Nevěděla jsem, jestli si mám tuto knihu koupit. První dva díly doma má, ale rozhodovala jsem se mezi tímhle, dokonalým párem a hex hallem. Nakonec jsem koupila tuto knížku a byla jsem příjemně překvapena. Je to snad nejlepší díl ze všech tří, nejakčnější, nejnapínavější! Akce, která v předchozích dílech občas chyběla, zde byla pořád, nemohla jsem se od knížky odtrhnout, přečetla jsem ji jedním dechem během dvou dnů. Přesvědčila mě o tom, že pořád dokážu rychle číst knížky. Trochu mě překvapila moje reakce... knížka skončila tak, jak jsem si přála a mně to přišlo trošinku nudné. Ale jenom trošinku. Jinak knížka moc fajn, mám z ní smíšené pocity, a jsem trochu smutná, že už další díly nebudou. Nebo ano? Nevím, o čem by byli, ale nerada se loučím s Kaitlyn a ostatními :)
Nechci moc prozrazovat, jak to skončí, ale jak už jsem zmiňovala, dopadne to tak, jak jsem si přála.
Rozhodně si knížku přečtěte, myslím že nebudete litovat.

horory pro dívky pro mládež

Lisa Jane Smith
americká, 1965