Vášeň

Vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136167/bmid_vasen-DdI-136167.jpg 4 364 48

Temné vize série

< 3. díl

Kaitlyn a jejím přátelům se podařilo získat úlomek čistého křišťálu od Bratrstva. Ten může zničit zrůdný krystal pana Zetese, který páchá zlo. Nejprve však musí najít místo, kde je krystal schovaný. Kaitlyn se proto rozhodne pro návrat do institutu, protože jako tajný špeh má šanci úkryt najít. Podaří se skupině nadaných studentů porazit pana Zetese? Jaké nebezpečí hrozí Kaitlyn? Třetí díl napínavé série Temné vize.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Passion , 1995

Always a reader
28.10.2014 5 z 5

Miluju L. J. Smith. A i touhle serii mě nezklamala. Jsem její věrná čtenářka. Celou sérii jsem přečetla za velice krátkou dobu. Ten konec mě dojal.. Je mi líto, že není vicé dílů.

Marcipán
24.10.2014 3 z 5

Tato série mi nepřišla špatná, dala bych jí asi 3 hvězdičky. Nenudila jsem se, přečetla jsem ji rychle, ale jsou i lepší knihy. Doporučuji těm, kteří hledají nějakou kratší průměrnou sérii. :-)

warca
22.10.2014 5 z 5

Tahle série se mi moc líbila a byla to prostě bomba!!!

anetro
22.10.2014 5 z 5

Ke konci knihy sem ji nemohla odložit protože sem musela vědět jak to konečně skončí a jsem ráda že je Kaytlin s Gabrielem :)

Lenka.Vílka
01.09.2014 4 z 5

Dil se mi moc libil...chtela bych rict, ze jsem to necekala, ale to neni pravda...vsechno skoncilo tak jak melo, ale nejsem si jista, jesti si chci precist dalsi dalsi...podle Wikipedie se jedna o TBAcko, ale me to zni jako nastavovani, aby z toho byly prachy, protoze jako zaver mi trilogie vyhovovala (ale kdyz muze vychazet pokracovni deniku a kruhu, kdyz to ted konecne zere cely svet, tak to i chapu, prece nepujde autora hakovat do fabriky, ze?)...ale hlavni problem tehle serie spociva v necem jinem...kniha ma (kazda z nich) prumerne 250 stran a kdyby nebylo knihovny, necetla bych, protoze by mi bylo lito dat za tuhle hubenou brozurku dve kila...proc tehle pribeh nevysel v jedne silnejsi knize?...me by to prislo logictejsi...ale potom me napadne, ze mozna by bylo jeste lepsi, kdyby kazdy z dilu byl mnohem vic rozepsany, protoze pribeh samotny ma potencial, jenom se obavam, ze kvality psani teto autorky nejsou dostacujici, aby se mohla rozepsat na vic stranek v ramci jednoho dilu, proto nema sanci ve sve konkurenci...protoze i jednoduchy pribeh muze byt zajimavy, kdyz autor vi jak na to...

angelbooks
13.08.2014 5 z 5

Myslím, že zakončení série bylo super. Docela bych ráda i 4.díl této série.
Konec mě moc nepřekvapil, ale hlavně potěšil.
Dávám 5* a doporučení :).

Kykys
04.08.2014 3 z 5

Do téhle knížky jsem se vysloveně nutila. Vůbec mě nebavila a podle mě je to nejhorší díl této série. Ale konec je úplně ideální a přesně tak jsem si ho představovala. Takže 3/5.

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mně se to líbilo. Díky

martina5069
21.07.2014 4 z 5

Neměla jsem teď moc času číst proto mi to trvalo tak dlouho přečíst poslední díl no a moje pocity? Asi nejlepší byla jednIčka, dvojka ušla a trojka byla asi nejvíc napínavá podle očekávání to dopadlo dobře a kaitlyn zůstala s tím lepším :-D Jinak sem ráda ťe sem si tyhle knížky přečetla i když sem o nich hodně pochybovala po tom co sem od autorky četla i pár knížek upířích deníků a mile mé to překvapilo. Myslím že se k téhle autorce ještě někdy v budoucnu vrátím.... ale až za nějaký čas :-)

TheB
18.07.2014 3 z 5

Kniha se četla celkem dobře.. pro mě je celá série jen taková oddechovka. Do třetího dílu se mi už ani nechtělo, ale nakonec jsem si ho přečetla. Kniha mě sice nezklamala, ale taky ničím neohromila (asi jako celá série). No, největší radost jsem měla z toho, pro koho se Kaytlin nakonec rozhodla. Za to má u mně autorka plus :)

Vendulik
27.03.2014 5 z 5

Pěkné zakončení celé serie. Konec jsem takový ale očekávala.

trynitrix
25.03.2014 5 z 5

Super završení serie trojka asi byla nejlepší pak první a nejslabší dvojka.

Domulenka
11.03.2014 5 z 5

celá serie byla fajn,akorat si myslim zeby nevadilo kdyby kniha byla v jednom vydání :_) jinak byla čtivá a plinule se četla :-)

Nikolka001
25.01.2014 3 z 5

Čekala jsem, že bude třetí díl lepší než druhý, a nemýlila jsem se. Byl rozhodně lepší, napínavější a čtivější. Bohužel prvnímu dílu této série se nevyrovná. :)

melaficent
26.12.2013 5 z 5

Dopadlo to perfektne nad moje očakávania :3

Nikolarka
14.11.2013 5 z 5

Asi jsem si právě pokazila překvapení, ale jsem tak šťastná, že skončí s Gabrielem (píše to tady PiperW). Právě čtu jedničku a jsem strašně natěšená na další díly!

aruallaf
30.07.2013 4 z 5

Druhý díl se mi sice líbil víc, protože bylo víc scén s Gabrielem, ale jsem ráda, že to tak dopadlo, konec jsem vážně nečekala. Chvílema byla tahle série utahaná, ale potom se rozjížděla a na konci už jsem jenom zírala :)

DendaRA
15.07.2013 5 z 5

Dobře udělaný konec. Pro mě tohle byla nejlepší knížka ze série.

PiperW
09.06.2013 5 z 5

poslední 3 kapitoly fakt stály za to...moc se mi líbilo, jak Gabriel pomohl Katelin, bylo to krásně popsané, jak jí posílal všechny své hezké vzpomínky a jak je to k sobě přimklo. Osobně tento díl hodnotím jako nejlepší z celé série. Vůbec ničím mě nezklamal, mělo to spád a během dvou dnů jsem knihu zhltla :) Jsem moc ráda, že Kate skončila s Gabrielem, přála jsem si to od první chvíle, co se potkali :) Takže za mě 5* :)

Posli
02.06.2013 3 z 5

Byl to asi nejzajímavější díl z těch tří. Oblíbila jsem si Lidii a Kaitlyn už mě neštvala tolik jako v minulých dílech. Rozuzlení bylo zajímavé, a proto asi u mě vítězí tento díl.

horory pro dívky pro mládež

Lisa Jane Smith
americká, 1965