Temné vášně 1: Lady Jane - Osudem prokletá

Temné vášně 1: Lady Jane - Osudem prokletá https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62353/temne-vasne-lady-jan-62353.jpg 3 28 4

Sága temné vášně série

Krásná Jane se teprve nedávno dozvěděla, že její matka má sestru. Když tetička přijíždí na zámek Dumfort, Jane netuší, jaké hrůzné události se tu noc odehrají. Nakonec jí nezbývá než situaci řešit útěkem. Sněhová bouře ji zavane do náruče markýze Christiana Strodharta, muže, který se navždy zapíše do jejího srdce. O několik let později však tvrdě zasáhne osudu. Christian je v naléhavé záležitosti povolán ke králi, čehož využijí lupiči a v jeho nepřítomnosti přepadnou panství. Markýz přijde o to nejcennější, co kdy měl... ... celý text

orinka3
08.12.2013 odpad!

Půjčila jsem si to v knihovně, neznajíc autora. Domnívala jsem se, že půjde o Angličana. Postupně jsem nabývala dojmu, že jde o nějakou parodii. Jednoduše psané, patrně dost narychlo. Kniha se nehodí číst ani jako červená knihovna, tak je prostoduchá a předvídatelná. Kdyby ji pan S. předložil jako novodobou Pytlákovu schovanku a dal si víc záležet, mohl mít aspoň jednu hvězdičku. Takhe palec dolů a pryč s ní zpátky do knihovny (naštěstí jsem za ní neutratila ani korunu), je to čistokrevný literární brak.

monte
11.08.2013 4 z 5

Příjemná, odpočinková četba

dark.ma93
02.09.2012

Děj upadá, trochu moc romantické. Ale začátek byl hezký a jako historická romantika fajn :)

jitkahav
20.01.2012 4 z 5

Trošku takový mišmaš,dalo by se říct červená knihovna,ale jako oddychovku-proč ne?

Alexander Stainforth (p)
česká, 1982