Temné vábení

Před dvanácti lety Sarah Bakerovou unesl zabiják z Watt Lake a několik měsíců ji sexuálně zneužíval, než se jí podařilo utéct. Zločinec byl dopaden, ale Sarah ztratila všechno: manželství, dítě i život, který milovala. Sarah, potýkající se s posttraumatickou stresovou poruchou, si změní jméno na Olivii Westovou a najde útočiště, domov i práci na ranči Broken Bar. Zatímco se její jizvy konečně začínají hojit, policista, který na otřesném případu pracoval, je přesvědčený, že skutečný zabiják z Watt Lake je stále na svobodě. Nastraží na vraha léčku a zanedlouho je nalezeno čerstvé tělo. Olivie teď stojí tváří v tvář nepředstavitelnému – je možné, že by se řezník vrátil, aby své dílo tentokrát dokončil? Ranč odřízne od světa sněhová bouře a Olivii může zachránit jediný člověk. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče, který v ní rozdmýchá dávno zapomenuté city. Jenže tentokrát může Olivii její odhodlání uniknout před minulostí připravit o víc než jen šanci na lásku. Může ji stát život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458887/big_temne-vabeni-wkn-458887.png 4.481

Dark Lure 1.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

A Dark Lure, 2015

Kniha Temné vábení

em75

Příběh byl pěkný, ale kniha se mi zdála být hodně roztahaná, klidně bych ji trochu zkrátila. Nějak jsem se tím prokousávala a necítila jsem potřebu číst dál a dál jak to dopadne. Jako thriller mi to moc nepřišlo. Čekala jsem trochu víc.

Pája699

Nemůžu jinak, ale mě to prostě bavilo a čtení jsem si maximálně užila. Odlehlý ranč Broken Bar, mrazivá zima, divočina, pomalu nikde ani živáčka. Určité popisné scény jsou brutální a mě až mrazilo v zádech. Přeživší, statečná žena Sarah Bakerová si získala moje sympatie. Romantika + krimi, najdete v knize od každého něco. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče byl můj hrdina, který byl Sarah přítelem, velkou oporou a nakonec i zachráncem.

„Hra začíná v okamžiku, kdy obě strany vědí, že se hraje….“

janina66

Tato kniha byla podle mého gusta. Napínavá, zejména ke konci, a s romantickou linkou a oblíbeným psem. Připomínala mi kniha typem knihy Nory Roberts. Určitě si přečtu další knihu autorky.

Jana65

Od knihy jsem moc neočekávala, ale mile mě překvapila. Moc hezky napsaná a taky dostatečně napínavá. Určitě si pořídím i druhý díl pokud někdy vyjde. Knihu jsem kupovala na doplnění do objednávky a udělala jsem moc dobře.

JustWomen

Super čtení. Možná to bylo i trochu červené, ale téma opakujícího se sexuálního násilí zde bylo opravdu zdrcující a k tomu ta zima, divočina a vraždy rozhodně červené nebyly. Kniha určitě stojí za přečtení.

Leena

Thriller šmrncnutý červenou knihovnou:-)
Napínavé a dojemné, mne to bavilo:-)

Michellesixx

No já nevím, líbilo se mi hodnocení a komentáře, ale zatím jsem přečetla asi 30 stran a ŠÍLENĚ mě to nebaví. Jako čtení pro ženy mi to teda vůbec nepřijde, naopak mi přijde, že je to docela těžké čtení, absolutně se ztrácím a ani mi nesedl styl psaní... To už se asi nezlepší, ale dám tomu ještě šanci.

Evule *

Napínavý a čtivý příběh, i když jsem správně tušila jak to asi dopadne. Kniha se mi líbila, jen té romantiky mohlo být o něco méně. Další díl si ráda přečtu.