Temné vábení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před dvanácti lety Sarah Bakerovou unesl zabiják z Watt Lake a několik měsíců ji sexuálně zneužíval, než se jí podařilo utéct. Zločinec byl dopaden, ale Sarah ztratila všechno: manželství, dítě i život, který milovala. Sarah, potýkající se s posttraumatickou stresovou poruchou, si změní jméno na Olivii Westovou a najde útočiště, domov i práci na ranči Broken Bar. Zatímco se její jizvy konečně začínají hojit, policista, který na otřesném případu pracoval, je přesvědčený, že skutečný zabiják z Watt Lake je stále na svobodě. Nastraží na vraha léčku a zanedlouho je nalezeno čerstvé tělo. Olivie teď stojí tváří v tvář nepředstavitelnému – je možné, že by se řezník vrátil, aby své dílo tentokrát dokončil? Ranč odřízne od světa sněhová bouře a Olivii může zachránit jediný člověk. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče, který v ní rozdmýchá dávno zapomenuté city. Jenže tentokrát může Olivii její odhodlání uniknout před minulostí připravit o víc než jen šanci na lásku. Může ji stát život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458887/big_temne-vabeni-wkn-458887.png 4.481
Série:

Dark Lure 1.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Vendeta
Originální název:

A Dark Lure, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Temné vábení

em75
09. října

Příběh byl pěkný, ale kniha se mi zdála být hodně roztahaná, klidně bych ji trochu zkrátila. Nějak jsem se tím prokousávala a necítila jsem potřebu číst dál a dál jak to dopadne. Jako thriller mi to moc nepřišlo. Čekala jsem trochu víc.

Pája699
04. října

Nemůžu jinak, ale mě to prostě bavilo a čtení jsem si maximálně užila. Odlehlý ranč Broken Bar, mrazivá zima, divočina, pomalu nikde ani živáčka. Určité popisné scény jsou brutální a mě až mrazilo v zádech. Přeživší, statečná žena Sarah Bakerová si získala moje sympatie. Romantika + krimi, najdete v knize od každého něco. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče byl můj hrdina, který byl Sarah přítelem, velkou oporou a nakonec i zachráncem.

„Hra začíná v okamžiku, kdy obě strany vědí, že se hraje….“


janina66
02. října

Tato kniha byla podle mého gusta. Napínavá, zejména ke konci, a s romantickou linkou a oblíbeným psem. Připomínala mi kniha typem knihy Nory Roberts. Určitě si přečtu další knihu autorky.

Jana65
19. září

Od knihy jsem moc neočekávala, ale mile mě překvapila. Moc hezky napsaná a taky dostatečně napínavá. Určitě si pořídím i druhý díl pokud někdy vyjde. Knihu jsem kupovala na doplnění do objednávky a udělala jsem moc dobře.

JustWomen
19. září

Super čtení. Možná to bylo i trochu červené, ale téma opakujícího se sexuálního násilí zde bylo opravdu zdrcující a k tomu ta zima, divočina a vraždy rozhodně červené nebyly. Kniha určitě stojí za přečtení.

Leena
15. září

Thriller šmrncnutý červenou knihovnou:-)
Napínavé a dojemné, mne to bavilo:-)

Michellesixx
14. září

No já nevím, líbilo se mi hodnocení a komentáře, ale zatím jsem přečetla asi 30 stran a ŠÍLENĚ mě to nebaví. Jako čtení pro ženy mi to teda vůbec nepřijde, naopak mi přijde, že je to docela těžké čtení, absolutně se ztrácím a ani mi nesedl styl psaní... To už se asi nezlepší, ale dám tomu ještě šanci.

Evule *
10. září

Napínavý a čtivý příběh, i když jsem správně tušila jak to asi dopadne. Kniha se mi líbila, jen té romantiky mohlo být o něco méně. Další díl si ráda přečtu.

1