Hrozba z Měsíce

Hrozba z Měsíce https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17132/bmid_hrozba-z-mesice-r17-17132.jpeg 3 50 4

Temné společenství Arkánum série

Sedm pečetí série

4. díl

Zatmění Měsíce trvalo jen několik málo minut. Noční Giebelstein brzy opět zaplavilo ledově šedé světlo úplňku. Něco se však změnilo. Kyru, Lisu, hrise a Nilse nemilosrdně pronásleduje ohavný netvor, jemuž ze zad vyrůstají trnové větve jako jakási bizarní chapadla. Chce děti vydat na milost a nemilost nebezpečné měsíční čarodějnici. Proč však čarodějnice přišla? Jaký démonický cíl sleduje? Když se Kyra setká se svou vyzávatelkou tváří v tvář, dozví se strašlivou pravdu…... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Sieben Siegel – Der Dornenmann

niki-chan
28.05.2016 3 z 5

Jednohubka se zajímavým, leč krátkým rozsahem

Babouš
08.08.2015 3 z 5

Pamatuju si, že když jsem byl malý, celkem jsem se u toho bál. Dnes to je samozřejmě už spíš úsměvné než děsivé.

Attia
08.08.2015 3 z 5

Takový průměr. Jakože zajímavý nápad, ale příliš krátké na to, abych si z příběhu odnesla hlubší čtenářský zážitek.

smetyl
26.06.2011 odpad!

Nesourodá krátká mazanice o ničem. Blábol bez jakékoliv vnitřní chytlavé struktury, která by dílu dodala duchaplnost, smysl a hlavně by dokázala pobavit. Nezvykle podprůměrná fantasy!

německá literatura

Kai Meyer