Temné metro #2

Temné metro #2 https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/7527/temne-metro-7527.jpg 4 83 8

Temné metro série

Na občany Tokia čeká hrůza a děsivé lekce, které mohou učit jen mrtví. V této druhé sbírce podnítí servírka z kavárny žárlivost. Matka, která nedokáže unést zodpovědnost za výchovu dítěte, spáchá strašlivý zločin. Prastarý meč probouzí šíleného samuraje. A nakonec - osamělý průvodce Seiya odhaluje vlastní tragickou minulost a povahu svých darů, které jsou jeho prokletím.... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Zoner Press

Dark Metro 2 , 2008

jirijanovotny
03.01.2021 5 z 5

Nadšený z prvního dílu jsem okamžitě sáhl po druhém. A opět jsem byl uspokojen temnou atmosférou, kterou je možno z této knihy přímo hltat.

MinaHawke
07.04.2018 4 z 5

Hodně dobré pokračování.

Pavlína 13
11.07.2013

Můj opět oblíbený 2. díl:'D.Kniha je opět napínavá a úžasná jako vždy.

FMJ
05.04.2013

Druhý díl ještě lepší než první a podle mě nejlepší ze všech tří mang Temné metro.Znovu ta hustá atmosféra a znovu krásná kresba navíc další část do skládanky příběhu. 100%

orangerose
06.03.2013 5 z 5

další napínavé pokračování téhle mangy , souhlasím je lepší než první díl, zase tam víc odhalí informací o hlavním hrdinovi.
je suprová :D

TessDragon
27.09.2012 5 z 5

Tato manga byla úžasně strašidelná a hlavně nebyla jako ty nudné holčičí. Ty ilustrace i příběh byly úchvatně propracované. Pro fanoušky bud hororu nebo mangy to ideální. Po přečtení už nikdy nepojedu sama v noci metrem. ;D

Lusa
20.04.2011 5 z 5

Musím souhlasit dvojka je lepší než jednička, člověk se tam dozví mnoho informaci, ale i tak skvělé.

Meii
05.02.2011 5 z 5

snad nejlepší manga ze všech, co jsem kdy četla.. neskutečně "fascinující" příběhy a styl, jakým je to napsáno/nakresleno.. a tento díl mě nadchl dokonce víc než první.. úžasné..

manga

Tokyo Callen