Temné hlubiny ekniha

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360148/temne-hlubiny-NMr-360148.jpg 4.6997

Inspektorka Erika Fosterová (3.)

Dark Water (2016)

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno: (ekniha), Grada

karantena

Opět skvělý příběh s Erikou Fosterovou.

lagina

Nemohla jsem se odtrhnout... Pro mě nový žánr, nemůžu se mu moc věnovat, pak na to pořád myslím :D Ale bylo to super, doporučuji :-) Ale, kdo v tom má prsty jsem si myslela hned při prvních zmínkách... takže něco jako Labyrint, vraha víš a teď jak proč a jak...

Lucibuska

Skvělá!

rottovat

Po předchozích dvou dílech, které mne nijak zvlášť nezaujaly, a hlavní hrdinka Erika mi byla silně nesympatická a protivná, představoval třetí díl příjemné překvapení. Jednoduchý zločin opředený šestadvacetiletým tajemstvím, svižné tempo, tak akorát postav, abyste se v ději neztráceli, žádné zbytečné odbočky a i ta Erika byla najednou tak nějak víc snesitelná. Tentokrát tedy jasné čtyři hvězdičky za ideální oddychovou četbu.

Readerka97

Kniha je dobrá, napínavá a překvapí...pokud jste nečetli předchozí dvě. Autor sice pokaždé přijde s jiným případem a vrah není snadno odhalitelný, ale celý děj se odehrává jako podle scénáře. Bohužel je stejný i u obou předchozích knih. Jinak moc pěkná detektivka/thriller na zimní večery.

helča5

Napínavé,čtivě psané počtení,zajímavé rozuzlení,super

Dandy1

Asi se s počtem prečtených knih stavám náročnější. Nepřišlo mi to ani napínavé, ani s překvapivou zápletku.

Makii

Podle mě se autor zlepšuje. Nebo překladatel.. :D Prostě každý díl je čím dál lepší. Tentokrát se mi velmi líbila i skladba vět, vše bylo napsáno velice pěkně. Děj je super, škoda rychlého konce, možná až moc, a pro mě nepříliš uvěřitelné.. Ale jinak super čtení. Fosterová začíná být sympatičtější :)

Demi

Pro mě první kniha od tohoto autora. Příběh zajímavý, jen od poloviny jsem začala tušit, kdo se skrývá za vraždou malého dítěte , což mi trochu ubralo na napínavosti.
Proto čtyři.

klarinka9974

Opět mě autor nezklamal, musím ale říct, že se mi předešlé díly líbili více. Bylo v nich víc napětí a záhady. V tomto díle se hledá vrah a nakonec přijde velké překvapení. Kniha se četla dobře, jen škoda za méně napětí a akce.

Katys96

Autor mě opět nezklamal. Pěkné čtení, knihu jsem nemohla odložit.

alzbeta4340

Tak tohle se mi moc líbilo, konečně jsem pochopila, proč je tento autor tak oblíbený a čtený. Celou sérii čtu popořadě a tento třetí díl je určitě nejlepší.
Erice vždy držím palce a tady mě potěšilo, že přestala nesmyslně bojovat s nadřízenými a děj se soustředil na případ.

evask

Líbilo se mně to. Rozuzlení bylo takové jednodušší. Čtyři a půl.

misaC

Příběh se rozjížděl slibně. OPĚT jsem začala srovnávat Eriku s Kim ( Případy Kim Stoneové ) a OPĚT jsem si v závěru knihy musela říci, že Kim je lepší... Rozzuzlení případu bylo pro mě asi příliš jednoduché, stránky už jsem jen tak přeskakovala. Škoda.

Prateri

Temné hlubiny skrývají temný příběh starý mnoho let. Šéfinspektorka Erika Fosterové slíbila, že případ starý šestadvacet let vyřeží. Ale podaří se jí to? Přečtěte si knihu Temné hlubiny, litovat nebudete.
Když jsem sáhla poprvé po knize ze série o inspektorce Fosterové, netušila jsem, že k mým vyhledávaným spisovatelům přibude Robert Bryndza. Jeho knihu jsem viděla v italských Benátkách za výlohou knihkupectví a moc mě to potěšilo. Doufám, že i tam se líbí :)).

Anya636

Za mě zklamání. Děj byl příliš přímočarý bez silnějšího aha efektu. Chyběla mi komplikovanější zápletka, kterou jsem u knihy tohoto ražení očekávala.

dencazrnu

Další super kniha ze série. Konečně se postava Eriky začala někam posouvat. Příběh byl strhující a opravdu jsem ten závěr nečekala. Jsem ráda, že Bryndza umí i překvapit a nedovíme se vraha hned v první části knihy :) Za mě určitě skvělé počtení :)

ladyka

Zápletka byla nápaditá, kniha se četla téměř sama, líbil se mi osobní i profesní posun Eriky, ale hvězdu ubírám pro celkovou jednoduchost i absencí většího napětí (i když co čtu předchozí hodnocení, jsem v tomhle dojmu spíš osamocená). Temné hlubiny mi na rozdíl od svého názvu přišly jaksi "mělčí" než předchozí Noční lovec, který mě nadchl, byl vrstvitější a poutavější. I tak jsem vážně zvědavá na 4. díl, ujít si ho rozhodně nenechám!

mudr_teena

Kniha zase přečtená jedním dechem. Je to úžasně čtivé. Zbožňuju ty postavy.
SPOILER
Erica s Petersnem. Čekala jsem trochu podrobnější popis. Nebo spíš jsem v něj doufala. Je pravda, že do toho žánru to nejspíš nepatří. Nevadí. Mossová, Petersen, Erica a John. Dokonce i Marsh. Crawford s Amandou největší osiny v zadku. :D
KONEC SPOILERU

Denisa232623

Další super kniha od tohoto autora! Kniha neměla tak rychlý spád, ale nic to neměnilo na její napínavosti. Moc pěkný příběh.

ejerabko

Perfektní a čtivá knížka. Od začátku knihy už jsem sice tušila,že to skončí nějak na tento způsob, ale ani to mi nevadilo a mých očích knize neurvalo na zajímavosti... Kniha,tak jako předchozí díly, zaujala od začátku do konce... Neustále se něco dělo... Neobsahovala žádné nudné, zdlouhavé a popisné části, což velmi oceňuji... Autor za mě opět potvrdil,že je skvělým spisovatelem a patří mezi mých pár nejoblíbenějších ????

jarmila6295

Super! Zatím nejlepší z těch 3 knih, které jsem od něj četla :-)

Rachel753

Opět skvělá detektivka úžasného autora! Pohltila mě natolik, že jsem všeho nechala a četla s velkým zájmem. Autor nezklamal, vydařila se mu další skvělá knížka, těším se na další :-)

Majinkazam

Třetí kniha od Bryndzy a třetí kniha přečtená doslova jedním dechem :) Těším se na další a další. Výborné, čtivé, vtáhne do děje, nepředvídatelné... super

HYPNOS88

A ještě o stupínek lepší než předešlé knihy. Případ je jiný než je zvykem a možná i proto to má celé tak poutavý nádech.

tezka_vazka

Kniha mě nijak zvlášť nezaujala, nejspíše proto, že mi připomínala dvě předešlé autorovy knihy (hlavní vyšetřovatelka se opět přela s nadřízenými, opět se ocitla v nebezpečí a tak tak z něj vyvázla atd.). První dvě knihy mě bavily, tato už mě trochu nudila, neboť v mnoha ohledech byla předvídatelná.

irefir

Skvělé čtení!!!

Nikusha

Tak za mně nejlepší díl. Do poslední chvíle by mě nenapadlo, že to tak dopadne. A Peterson jede! :D

AnettO

Boží! Dívka v ledu byla TOP! Druhý díl Noční lovec byl skvělý, ale nenadchl mě tolik. S Temnými hlubinami se Bryndza podle mě zase dostal do formy. Příběh napínavý, žádné zdlouhavé popisování, celá kniha jedna velká akce, konec absolutně nepředvídatelný! Prostě pecka! :)

esterkucerova

Od té doby, co jsem před dvěma lety přečetla dívku v ledu a poprvé se tak seznámila s tímto autorem, běžím okamžitě pro každý jeho nový díl.
Velmi se mi jeho detektivky líbí, Erika je mi sympatická a i když temné hlubiny netrumfly dívku v ledu (možná je to tím, že prakticky od začátku víme, kdo to dělá), moc se mi líbily. Záporák mi byl neskutečně slizký a odporný.

napětí vraždy nevyřešené případy pro ženy

Robert Bryndza

Robert Bryndza