Temná věž 3: Zrada

Ka-tet Rolanda Deschaina se vrátil zpátky, poznamenaný událostmi minulých knih. Roland stále skrývá Maerlynův grapefruit a stále více ho láká podívat se dovnitř a znovu se propadnout do jeho světa. Zatím se kolem Rolanda začíná všechno pomalu rozpadat a zrádce skrytý mezi jeho přáteli chystá svůj další tah.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327621/temna-vez-3-zrada-2jU-327621.jpg 4.667

Temná věž (komiks) (3.)

Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Crew

Dark Tower 3: Treachery (2009)

Počet stran:144
Jazyk vydání:český
Překlad:Linda Bartošíková
Edice:Světové komiksy česky
Ilustrace/foto:Jae Lee, Richard Isanove
Autoři obálky:Jae Lee, Richard Isanove
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7449-448-2

Kniha Temná věž 3: Zrada

Pája20

Další díl opět nezklamal opravdu super :)

TomTomis
20.12.2018

Docela zdařilé komiksové pokračování. Snad se pustím i do dalších dílů. Stále si na komiks jako takový zvykám. Musím uznat, že má svoje kouzlo. Aby člověku nic neuniklo, musí ovšem dávat pozor nejen na význam písmenek, ale i na detaily na obrázcích...

ElUboshski
18.11.2018

Jelikoz se zabyvam vytvarnym umenim , ktere se paanim a malovam rad tvorim a bavi me zivot sam, zacal jsem studivat prostrednictvim medii jako je komix, kter jsem nasel cirou nahodou v knihovne pouhym zpozorovanim jich na stojanku, podle cehoz posledni dobou vybiram porad, kouknu a vidim)) a tato kniha me velice zaujala, jak obsahove, tak tim ze je tak hodnotna ( tvurci jak komix. Tak King ) a vyvolala ve me novou blnu do ted neznamich pocitu ktere mi jsou tak blizke. Za me skvele ve vsech smerech, asi se dam u do ostatnich dilu. Nakonec me nejvic inspirovala co se me Tvorby a sneni tyce, takze je to dost individualni hold.

bukiet
18.11.2018

V prostředí intrik a zrady se Roland rozhoduje k celoživotnímu úkolu, k putování k Temné věži.

Tomas@S
06.06.2018

Zaverecny dil se mi libil vic nez predchozi druhy (bohuzel prvni jsem jeste nikde nevidel, nemuzu porovnavat). Vytvarna stranka je opet dokonala, nastesti pribeh se aspon trochu rozbehl a zamotal, coz vse podstatne vylepsilo. Nicmene stale je to cele trochu uhozene, takova pistolnicka fantasy. Proto nedavam plny pocet hvezdicek.

LordSnape
17.01.2018

Po předchozím díle mám opět pocit, že se v komiksu něco děje. Osvětluje určité momenty, které v knihách nebyly nebo byly jen lehce naznačeny, což je fajn. Osobně se mi velmi líbí, jak je vykreslený Středosvět a úděl všech pistolníků v čele s filosofujícím Rolandem. Kresba opět parádně ponurá a příběh napínavý. Konec překvapivý s wau efektem. Těším se na další.

P.S. Ty, co ke komiksu přivedl film, musí být z vylíčení Rolanda jistě nadmíru zklamaní.

michal3736
02.12.2017

Skvělé, tyto knihy mi trvají déle přečíst, protože velkou část procesu jenom sedím a koukám na jednu stránku a nechávám to na sebe působit.

ubiq
27.11.2017

Bravo !!! Po minulem dile opet nahozeni na tu spravnou linku.