Téměř perfektní

Téměř perfektní https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32750/bmid_temer-perfektni-AJg-32750.jpeg 4 68 13

Anna, čerstvě vystudovaná návrhářka interiérů, se rozhodne, že je na čase, aby zhodnotila nabyté znalosti. Riskne všechno koupí malého, ale rozkošného domečku, který má v úmyslu zrenovovat a se ziskem prodat, aby tak rodině dokázala, že si dokáže vydělat na živobytí. Pohádkový domeček sice vypadá zvenku perfektně, ale uvnitř čeká nepříjemné překvapení: žebřík namísto schodiště, v přízemí žádné podlahy, veškeré osvětlení obstarávají svíčky. A když navíc zjistí, že bude muset spát na zemi ve spacím pytli, začíná se Anna obávat, zda si přece jen neukousla příliš velké sousto. Sousedka Chloe jí přispěchá na pomoc s čajem, vínem, účastnou náklonností a s nedávno zachráněným chrtem jménem Caroline. Avšak právě když Anna začíná věřit, že našla perfektní idylu, objeví se na scéně hezký, ale nesnesitelný Rob Hunter, který jí klade do cesty víc překážek, než kolik jich má Velká Národní. Dokáže se Anna přes všechny životní překážky úspěšně dostat k vytouženému cíli?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Olympia

Partically perfect , 2006

SSTknihy
17.05.2023 3 z 5

Perfektní by to bylo, kdyby to nebylo až tak předvídatelné a schematické. Mám autorčiny knihy ráda a většinou po nich sáhnu, když si chci užít klasickou romantiku s trochou humoru a jistotou šťastného konce. Jiné její příběhy se mi ale líbily víc.

pip11
28.02.2020 4 z 5

Hezká pohodová kniha o Anně, která koupí a renovuje starý dům.Do toho nečekaně získá chrtí slečnu a dozví se, že dům je památkově chráněn, což jí udělá trochu čáru přes rozpočet. Poznává nové přátele a taky ji tady svitne naděje na nový vztah. Je to odpočinkové čtení a kdo má rád stavební rekonstrukce, tak si přijde na své.

yonda
06.11.2019 3 z 5

Ačkoli čtu možná až moc podobných knih,tato mi připadala extrémně čtivá.Měla spád a bavila mě.

iiiccc
21.06.2019 2 z 5

Protože zbožňuji jakékoliv renovace a další úpravy, řekla jsem si, že tohle bude to pravé. Zklamalo mě, že rekonstrukce domu je v příběhu úplně okrajová a vlastně by tam ani být nemusela, pouze odlišuje jeden zamilovaný příběh od jiného. Zkrátka krok vedle, příští si půjčím něčí stavební deník :D Alespoň to bylo čtivé a celkem zábavné.

jana79
24.02.2019 3 z 5

Klasicka oddechovka nad dejem moc nepremyslet jen si uzit odpocinek nad knihou. Relax

metyna
30.09.2018 3 z 5

Děj knihy místy přeskakoval do těžko uvěřitelné naivní roviny. Jindy byl reálný. Souhlasím pozitivní oddychové čtení, které vám neublíží.

Nightwish66
07.02.2017 4 z 5

Kniha mě docela pobavila. Není to sice nic světoborného, ale za mě takové milé oddychové čtení ideální na dovolenou nebo v zimě když nedávají nic v televizi. Místy jsem se pobavila a kdybych byla z poloviny tak šikovná jako Anna, určitě bych se nezlobila.

luciefeix
15.11.2016 4 z 5

dalsí skvělá kniha od autorky

DK197
18.09.2015 4 z 5

Takhle si představuju dobrou knihu od této autorky. Plná děje, zápletek a zvratů. Sympatické postavy i postavy na zabití. :-) Romantika skřížená s všedním životem. Vážně moc mě to bavilo!

trdlo1
05.04.2015 5 z 5

Opravdu "téměř perfektní" - jako všechny ostatní knihy autorky. Z knihovny jsem přečetla již všechny jeji knihy. Výborné počteníčko.

Market = )
19.03.2015 4 z 5

Ale jo, to mě moc bavilo :-). Tentokrát mi nelezl na nervy úplný konec, ale na pár stranách v cca třech čtvrtinách jsem se několikrát mezi odstavci musela přesvědčit, jestli jsem si nějak špatně nepřehodila záložku nebo něco, protože mi přišlo, že děj tak divně a nesmyslně poskakoval... Ale jinak to bylo príma :-).

k.atuska
02.07.2013 4 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem, má skvělý příběh a člověk se u ní dobře pobaví

studentice
22.07.2012 2 z 5

Tato knizka patri podle meho nazoru ke slabsim dilum teto autorky. Je hodne predvidatelna, na druhou stranu se však čte rychle a ctenar si pri jejim cteni odpocine

Katie Fforde
anglická, 1952