Teď neplač

Teď neplač https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1883/ted-neplac-Scx-1883.jpg 4 458 84

Bonnie je už pět let šťastně vdaná, vyučuje na střední škole a stará se o tříletou dcerku i svého šarmantního manžela. Pokojná rodinná idyla však skončí v okamžiku, kdy zavolá manželova bývalá žena Joan, těžká alkoholička, že Bonnie a její dcerce hrozí nebezpečí. Bonnie ji nebere vážně, ale slíbí, že se s ní sejde. Když dorazí na sjednanou schůzku, najde však Joan mrtvou a v té chvíli se Bonnie zhroutí svět. Nejenže ji policie podezřívá z vraždy, ale je si téměř jistá, že jí samotné někdo usiluje o život. Navíc se do jejího domu nastěhují dvě nevlastní dospívající děti s hroznýšem královským a manžel se chová čím dál podivněji. Aby toho nebylo málo, objeví se její bratr Nick, který strávil několik let ve vězení a s nímž Bonnie přerušila styky. Je Nick opravdu zločinec, který jí chce ublížit, nebo přítel, jakého v této těžké chvíli potřebuje? Existuje vůbec někdo, komu může věřit?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Don’t Cry Now , 1995

ŽanKaa
28.09.2015

Úžasná kniha.Jedna z najlepších čo som od Joy čítala a to som ich čítala naozaj veľa.

jaja10
02.09.2015 5 z 5

Mazec, toto je moje druhá kniha od této autorky a musím říct, že jsem opět nadšená. Od začátku do konce napínavé tak struna na kytaře. Nedočkavě jsem hltala další a další stránky. No Bonnie to opravdu neměla jednoduché.....už se těším na další knihu. :-)

Veeris
20.07.2015 5 z 5

Moc hezka kniha, sice se smutnym koncem ale o to zajimavejsi.. zase se Joy podarilo prekvapit :)

ovpana
14.04.2015 3 z 5

Zajímavá kniha,napínavý děj

Aneta13
02.03.2015 5 z 5

Tohle byla moje druhá knížka od této autorky. Bavila mě od úplného začátku do konce, přečetla jsem ji skoro ihned. Nejde se od ní odtrhnout, hodně postav takže příběhy opravdu zamotané. Konec pro mě samozřejmě absolutně nečekaný. Super !

Azala
28.11.2014 5 z 5

docela strhující příběh a hlavně rozuzlení, no pááni, někdy si ji přečtu znovu

amysa
12.11.2014 5 z 5

Svižný a napínavý příběh od začátku až do konce, dočetla jsem v 1 ráno:-) Závěr knihy a viník byl pro mne zcela nepředvídatelný, překvapující a určitě tuto knížku mohu doporučit jako velmi dobrý a povedený psychologický román...

stefi61
18.09.2014 5 z 5

Strhující příběh od začátku, J.Fielding opět nezklamala.

Ankavi
20.07.2014 5 z 5

Výborná kniha, až do poslední chvíle čtenář neví, na čem je - nic není totiž tak, jak se zdá. Opravdu strhující až do poslední stránky. Nadto velice hezky popsaný příběh plný emocí při sžívání s nevlastními dětmi. Ráda hodnotím nejvyšším počtem hvězdiček a ke knize se určitě vrátím.

Modrina
30.05.2014 5 z 5

Opět drsné. :) A opět skvělé.

Peggýsek
31.03.2014 5 z 5

Tato knížka je jedna z nejlepších od této autorky, opravdu jsem si myslela, že ten zlý je někdo jiný, i když byl zlý tak ne vrah :-) Doporučuji si jí přečíst... Fieldingová je opravdu dobrá autorka, která píše super knížky... Moc se mi líbila :-) Nečekaný konec jako vždy :-)

iwetka14
25.02.2014 5 z 5

Napínavé až do konce, vůbec jsem netušila, jak to dopadne.

čohynka
18.02.2014 5 z 5

Napínavá, čte se jedním dechem...

Rup
17.10.2013 5 z 5

Výborně napsaná krimi, a nejen pro ženy :-) Doporučuji

Landys
07.09.2013 4 z 5

Ze začátku mě knížka moc nebrala, ale pak to začlo a já se do toho úplně zažrala. Musela jsem prostě zjistit kdo je vrah, který byl pro mě na konci velkým překvapením, měla jsem úplně jiný tip. Všem knížku doporučiji. :)

dkáťa
06.09.2013

Kniha zpočátku méně zajímavá, od půlky má spád a ke konci se od ní nemůžete odtrhnout, nečekaný konec. Celkově se mi kniha líbila. Typická pro tuto autorku.

hojchna
27.08.2013 4 z 5

Zajímavá kniha, konec mě překvapil, po dlouhé době jsem se nemohla opět odtrhnout..

saiiimona
16.08.2013 5 z 5

Další úžasná kniha této autorky. Bohužel má vždy takové podobné indicie na vraha, takže jsem asi od poloviny knihy věděla kdo to je, ale stejně jsem jí dočetla jedním dechem. Joy Fieldingová píše skvěle a opravdu dokáže vtáhnout do děje!!!

Nelik
01.08.2013 5 z 5

Od této autorky jsem už přečetla několik knih a tato(společně s Jane utíká) patří rozhodně mezi mé favority. Čte se jedním dechem, nešlo mi se od ní odtrhnout a do poslední chvíle jsem netušila jak celý příběh dopadne. Doporučuji!! :)

Michaela91
01.07.2013 5 z 5

Napínavá detektovka od začátku do konce. Nemohla jsem se od knížky odpoutat do poslední chvíle a konec mě velmi překvapil.