Teď mlč

Teď mlč https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372375/bmid_ted-mlc-CpU-372375.jpg 4 128 36

Cassii Jensenovou přivážejí do nemocnice Svaté Kateřiny na jednotku intenzivní péče. Vrchní sestru Alici Marlowovou ke krásné mladé ženě cosi přitahuje. Zdá se jí povědomá. Sestra záhy odhalí tajemství, které Cassie střežila přede všemi včetně milujícího manžela a rodiny. Tajemství, které všechno změní. Dalším pacientem na oddělení je Frank. Leží uzamčený ve vlastním těle, neschopný jakkoli komunikovat. Přesto slyší a vidí všechno, co se kolem něj děje, a brzy pochopí, že Cassii stále hrozí velké nebezpečí. Zatímco policie Cassiin případ nadále vyšetřuje, Frank je jediný, kdo zná pravdu. Jenže ji nemůže sdělit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

If You Knew Her , 2017

Pavlína2019
31.12.2023 5 z 5

Moc pěkná, dobře, napínavě, citlivě a dojemně napsaná kniha!
Velmi dobře se četla, konec jsem nečekala ani trochu.
Rozhodně doporučuji a věřím, že si od autorky ještě něco přečtu.

Silwinka87
07.09.2022 2 z 5

Oceňuji nápad autorky. Potenciál,
bohužel, nebyl vůbec využitý. Knížka se četla celkem dobře, ale byla to nuda. Dávám jen dvě hvězdičky.

jana8352
12.09.2021 5 z 5

Kniha se zajímavým příběhem, líbila se mi postava Franka, četla se mi dobře

lucie2371
31.08.2021 2 z 5

Podle anotace jsem od knihy očekávala něco docela jiného. Kniha není nijak zajímavá, kapitoly končí tak, že si neřeknete „Musím číst dál, chci vědět co se stalo." A konec také nebyl ničím zajímavý. Podruhé už bych po ní opravdu nesáhla. Avšak pokud hledáte nějakou oddechovku u které si chcete odpočinout, pak je tato kniha to pravé pro vás.

Fzuzik
15.01.2021 3 z 5

Děj mě zaujal a knížka se mi četla dobře. Dala bych lepší hodnocení, ale hodnotu knížky pro mě sráží postava Alice.
Je to fajn ženská, ale její přístup k pacientům působí nereálně, až chorobně.

veronika9761
12.01.2021 3 z 5

Několikrát jsem bez zaujetí rozectenou knížku odložila. Nakonec jsme ale svorně doklopytaly do konce. Žádná hitovka to teda není.

SaraX
06.11.2020 5 z 5

Super čtení pro všechny, kdo mají rádi psychologické thrillery. Překvapuje mne, že je knížka v "modrých" hodnoceních, za mne jednoznačně červená kategorie. Krásný příběh, ve kterém je láska, bolest, radost i trápení, zločin i naděje. Líbí se mi vyprávění z pohledu více osob, postava Franka se mi dostala pod kůži....doufala jsem v jiný konec, ale i tak velmi čtivé, obzvlášť pokud je to autorčin první román, těším se na její další knihy.

cleopatra11
29.10.2020 5 z 5

Musím říct, že mě kniha velmi chytla. I když z počátku jsem chtěla knihu odložit, nakonec jsem ráda, že jsem vydržela a knihu dočetla.
S každou další stránkou se stupňuje napětí.
Pachatele jsem odhadla velmi brzo.
Knihu doporučuji.

Radka1911
23.10.2020 5 z 5

Knížka je přirovnávána ke knize "Dívka ve vlaku", ale já si myslím, že to příliš neodpovídá. "Teď mlč" je podle mého názoru daleko lepší a i jiné. Já jsem se od knihy nemohla odtrhnout, děj mne dokonale pohltil. Doporučuji.

Keporkakyně
10.09.2020 4 z 5

Z knihy by člověk mohl získat dojem, že zdravotní sestry pracující v nemocnici tráví většinu času vysedáváním u pacientů a povídáním si s nimi či s jejich rodinami...hmmm...tak to je dost mimo. Kromě zmíněného obsahuje knížka i další hlouposti, nicméně jsem se u ní dobře bavila. A za ten závěr a odvahu autorky, dávám čtyři hvězdy.

amanek
28.08.2020 5 z 5

I když jsem od začátku tušila, jak to bylo, knížka se mi četla dobře. Nejvíce mě bavil pohled Franka, moc jsem mu přála uzdravení.
Jen jsem čekala šťastnější konec.

Magdyla.8
10.07.2020 4 z 5

Ah to byl ale sešup. Oddechová, jednoduchá kniha s rychlým příběhem a se sympatickými postavami, které vás chyti za srdce. Franka jsem si velmi oblíbila a tato linka mě zasáhla více než příběh Cassie.

LeSk
23.05.2020 5 z 5

Hoooodně husté čteníčko, wauuuu... Zpočátku jsem se obávala, zda mě děj bude bavit, nicméně se to tak rychle rozjelo, že jsem zabrzdila o poslední stránku, jakou rychlostí jsem příběh baštila. Doporučuji a tleskám, zápletka opravdu špičková.

iveta6676
15.04.2020 4 z 5

Poutavé,ale myslím,že jsem něco podobného již cetl a nebo viděla,takže spíš taková oddychovka

Jana8774
01.02.2020 5 z 5

Kniha je velmi prijemne napsana. Cetla se lehce. Zadne velke prekvapeni v zavere neni, ale i tak si zde najdete cast napeti. Ja ji doporucuji pro oddechove cteni.

lištička123
27.11.2019 4 z 5

Čtivá knížka, zajímavý námět, ale přesto ne úplná pecka. Přesto jsem si ji ráda přečetla.

SimonaP
24.11.2019 3 z 5

Podobné jako Snaž se nedýchat,ale Teď mlč se mi líbila o něco víc. Motiv mi teda přišel nereálný, ale jinak čtivé.

Heyhey
10.11.2019 5 z 5

Dokonalá zápletka. Příjemná četba na víkend.

Jamira
15.09.2019 5 z 5

Vyborna knizka, ktera je napinava od zacatku do konce! Opravdu mi velmi pripominala Divku ve vlaku, od ktere jsem se taky nedokazala odtrhnout. Byt teda tema je jine, tady asi jeste originalnejsi. Pro me tedy mile prekvapeni po dlouhe dobe.. :)

Juvka
30.08.2019 5 z 5

Úplně nejlepší knížka, kterou jsem za poslední dobu četla. Kniha vypráví jeden příběh, který je popisován z pohledů více účastníků, což jí dodává na síle. Kniha má podle mě velice smutný konec.Po celou dobu čtení jsem prostě doufala, že to prostě skončí happyendem.
Takže za mě opravdu doporučuji :-)

tajemství lhaní, lži kóma thrillery pro ženy

Autorovy knížky

Emily Elgar