Taven Bachtale - Buďte šťastni!

Taven Bachtale - Buďte šťastni! https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344031/bmid_taven-bachtale-budte-stastni-BRz-344031.jpg 3 16 6

V tomto komiksovém příběhu najdete všechno, co má správná detektivka z období středověku mít: mystiku, čarodějnictví, magii a akční scény. Údolím podél toku Berounky prochází rozvětvená rodina cikánů. Při neplánované zastávce pod hradem Libštejn zasáhne nečekaně významně do osudů jeho majitelů a stane se součástí pátrání po ztraceném dědici hradu. Jedná se o fiktivní příběh, odehrávající se v Čechách 16.století, v kulisách skutečných reálií a skutečných osob.... celý text

Komiksy , Historie

Vydáno: , Edika

Denny456
15.08.2021 3 z 5

Kociánova kresba je prostě super. Příběh je takový průměr. Ale celkem mě tahle jednohubka pobavila.

Zmiu
05.02.2021 3 z 5

Kresba fajn, příběh mě taky zaujal, ale není tam nic, kvůli čemu bych chtěla mít komiks doma. Něco tomu chybí. Asi to, že tam není ani jedna sympatická postava.

azzies
07.04.2020

Nebudu hodnotit, nechci kazit průměr, prostě to šlo mimo mě.

Disease
29.01.2018 4 z 5

Kvalitní kresba a dobrý příběh, který neshodí finále. Na české poměry velmi dobré.

martinstefko
19.06.2017 4 z 5

"Taven Bachtale: Buďte šťastni" je ukázkou dobré české tvorby.

Mercatino
17.06.2017 4 z 5

Hodně zajímavý komiks, u kterého jsem si nebyl jistý kam jej zařadit a co si vůbec mám o něm myslet. Na konci mě to opravdu dostalo, docela zajímavý masakr, který čtenáři jen tak z hlavy nevypadne. Opravdu teď, když si na to po těch dvou týdnech vzpomenu, tak mě znovu podivně z toho mrazí. Z komiksu jde cítit tajemno, osudovost, a neblahá předtucha, že tenhle komiks neskončí dobře.

+ zajímavý děj
+ dokonalý konec
+ výborně provedené charaktery postav

- na mě to bylo příliš krátké

komiksy české komiksy

Autoři knihy