Táta k příštím Vánocům

Táta k příštím Vánocům

Veselá a půvabná knížka o dvou malých sestrách, které se rozhodnou, že si najdou nového tatínka a mamince manžela. Jejich hledání je velice svízelné, plné dobrodružství a omylů, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Sice jinak, než si děvčata naplánovala, ale jistě lépe. Autorce Martině Drijverové se podařilo ve veselém příběhu p... celý text

Autorce Martině Drijverové se podařilo ve veselém příběhu předvést dětem ty hodnoty, které jsou pro život důležité, i když nejsou tak atraktivní jako lákadla konzumní společnosti. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/731/tata-k-pristim-vanocum-kWX-731.jpg 4.443
Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Kalip
09.12.2016

Kniha se ke mně přes tento web znovu dostala (díky). Překvapilo mě, že jsem ji vnímala stejně jako v dětsví, i když pro mě tenkrát zůstaly některé náznaky skryté. Objevila jsem v ní teda i něco nového. Posílám ji dál.

todilka
23.11.2016

Ráda jsem zavzpomínala, krásný příběh :-)
*čtenářská výzva 2016: Oblíbená kniha mého dětství

qinska
10.09.2016

Velmi pěkně popsaný příběh o hledání vhodného tatínka. Nebude to prodavač z hračkářství ani ,,kolotočář,, ,který procestoval celý svět. Jako obvykle, to nejlepší se skrývá hned za rohem. Kniha je krásně ilustrovaná.

Kalip
05.03.2016

Také na tuhle knihu z dětství ráda vzpomínám, a pokud ji seženu, bude to moje volba do čtenářské výzvy.

tisha8409
02.07.2015

Tuhle sérii jsem měla moc ráda...nebylo to dětské prázdné žvatlání, ale reálné potíže a dobře popsaný vývin, potíže i radosti.

dana7133
19.10.2014

moje nejoblíbenější knížka v dětství společně s Luisou a Lotkou, všem doporučuji

DanielaH
26.01.2014

Maminčina věta: "Až budou mít láhve křídla" mi utkvěla v paměti.Nevím proč. Sestry jí to splnily :-)

terkas2001
09.03.2013

Opravdu super knížka, která vypráví o sestřičkách Janě a Evě, které chtějí tatínka a proto ho hledají. Všem ji doporučuji!!!

maryzka
01.06.2012

Povinná kniha ve škole, ale pěkná a krásná. Rezultát byl '¨Člověk hledá štěstí jinde a přitom ho má vedle sebe

bookcase
26.08.2011

Krásně a citlivě napsaný příběh dvou malých dívenek - sestřiček, které hledají tatínka. Myslím, že by nebylo špatné, kdyby to vyšlo celé znovu.

šneki
24.08.2011

Skvěle napsaná humorná kniha.