Táta k příštím Vánocům

Veselá a půvabná knížka o dvou malých sestrách, které se rozhodnou, že si najdou nového tatínka a mamince manžela. Jejich hledání je velice svízelné, plné dobrodružství a omylů, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Sice jinak, než si děvčata naplánovala, ale jistě lépe. Autorce Martině Drijverové se podařilo ve veselém příběhu předvést dětem ty hodnoty, které jsou pro život důležité, i když nejsou tak atraktivní jako lákadla konzumní společnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/731/tata-k-pristim-vanocum-kWX-731.jpg 4.554
Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Táta k příštím Vánocům

Doubravka1975
10.12.2018

Oblíbená série mého dětství. První jsem četla Táta pro radost i pro zlost, kterou jsem dostala kdysi dávno na vánoce a tuhle jsem si vyhledala v knihovně a hrozně jsem fandila ségrám Janě a Evě, aby si vybraly toho správného tatínka...

moničina
05.04.2018

Moja obľúbená a mnohokrát prečítaná kniha z detstva. Dve ďalšie pokračovania boli tiež fajn, ale táto prvá bola najlepšia. A súhlasím, slovensky vydaná kniha je krásne ilustrovaná.

Kalip
09.12.2016

Kniha se ke mně přes tento web znovu dostala (díky). Překvapilo mě, že jsem ji vnímala stejně jako v dětsví, i když pro mě tenkrát zůstaly některé náznaky skryté. Objevila jsem v ní teda i něco nového. Posílám ji dál.

todilka
23.11.2016

Ráda jsem zavzpomínala, krásný příběh :-)
*čtenářská výzva 2016: Oblíbená kniha mého dětství

qinska
10.09.2016

Velmi pěkně popsaný příběh o hledání vhodného tatínka. Nebude to prodavač z hračkářství ani ,,kolotočář,, ,který procestoval celý svět. Jako obvykle, to nejlepší se skrývá hned za rohem. Kniha je krásně ilustrovaná.

Kalip
05.03.2016

Také na tuhle knihu z dětství ráda vzpomínám, a pokud ji seženu, bude to moje volba do čtenářské výzvy.

tisha8409
02.07.2015

Tuhle sérii jsem měla moc ráda...nebylo to dětské prázdné žvatlání, ale reálné potíže a dobře popsaný vývin, potíže i radosti.

dana7133
19.10.2014

moje nejoblíbenější knížka v dětství společně s Luisou a Lotkou, všem doporučuji