Tarzan. 4. díl, Tarzanův syn

Tarzan. 4. díl, Tarzanův syn https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82572/bmid_tarzanuv-syn-aYe-82572.jpg 4 133 11

Dobrodružství lorda Greystoka série

Tarzan série

4. díl

Ústřední postavou čtvrtého dílu je Tarzanův syn Jack, který se postupně stává stejně silným a obratným jako jeho otec.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Magnet Press (ČR)

The Son of Tarzan , 1917

špulo
06.02.2022 5 z 5

V detstve bola toto moja posledná Tarzanovka, ku ktorej som sa dostal. Neskôr som čítal ešte jednu, ale o tom potom. Ako prvé tri, aj toto som si naplno užíval a viac krát. A ako aj tie predtým, má to svoje chyby a nedokonalosti. Kto by to však vtedy riešil?! Dôležitý bol dej a predstavy, ktoré vyvolával. V tomto tieto knihy fungovali perfektne. Dnes by som tomu vytkol najmä... Aaaaale, nebudem si to predsa kaziť. Plny počet.

Meda77
25.11.2021 5 z 5

Čtverka stejně kvalitní četby.Pochybuji,že byste skončili se třetím dílem, takže fofr,ať můžete jít dál. Poctivá 5.

Gracian1964
05.07.2021 5 z 5

Opäť návrat do detstva po dlhých rokoch. A dobrodružstvá Tarzanovho syna Jacka s bojovým menom Korak v divokej džungli. Príjemné reminiscencie.

draka
26.08.2020 5 z 5

Tak jako předešlé díly jsem i tuto knihu přečetl jedním dechem a prožíval příběhy Koraka, syna Tarzana, a s ním i jeho veškerá dobrodružství.

l.e.d
01.07.2019 5 z 5

Mě tarzan prostě baví. Byl jsem varován, že další díly jsou slabší a slabší, ale zatím jsem spokojený.
Malý Jack se potatil a kniha má spád a zábavnost jako u Tarzana takže vše OK.

Uroborus
11.03.2018 5 z 5

Na tarzanovky nedopustím!

Pasadenka
23.12.2016 4 z 5

Syn se stane otcem a otec zase synem. Je to jak Superman. Úžasné dobrodružství s Tarz…, pardon, Korakem. Další krásná pohádka o tom, jak když vás to na tom světě moc nebaví, utečte do Afriky, poznejte krásnou dívku a udělejte z ní počestnou ženu. :) Korak, Korak!

haki34
18.11.2016 4 z 5

No, tohle vsechno uz jsme jednou prozili, ze ?? Akoratze Tarzan nakonec nachazi sveho syna ..

farbi
26.07.2015 4 z 5

Skvelá, ako doteraz všetky, ale jedno autorovi vyčítam. Totiž že vôbec nevysvetlil - a to ani stručne, kde boli a čo robili rodičia Tarzanovho syna po celú dobu, čo boli od seba odlúčení. Celý čas som čakala, že to vysvetlenie príde, ale nekonalo sa. Cez to všetko nestráca na hodnote. Dej všetkých kníh o Tarzanovi sa uberá takým rýchlym tempom, že ma vážne udivuje, o čom ešte autor môže písať v ďalších 20-tich, ktoré ma čakajú. No, nechajme sa prekvapiť.

Terva
05.06.2015 4 z 5

Skvělé, ale už to ztrácí to klasické dobrodrůžo. Začíná se to lehce zamotávat. Ztratila se ilustrace Zdeňka Buriana a místo něj ilustruje Jiří Wowk. Obrázky jsou však malé a nevýrazné.

Edward52
30.11.-0001 4 z 5

Čtvrté pokračování Tarzanových dobrodružství bylo publikováno poprvé v roce 1915, a představuje nám Tarzanova syna

Tarzan

Kniha Tarzan. 4. díl, Tarzanův syn je v