Tarzanovy šelmy

Příběh třetího dílu cyklu začíná šťastnými chvilemi, které Tarzan se svou ženou Jane a synem Jackem prožívají v Londýně. Jack i Jane jsou však uneseni Tarzanovými nepřáteli a Tarzan se všemožně snaží je zachránit.

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82570/tarzanovy-selmy-MsN-82570.jpg 4.287

Tarzan 3.

Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno, Magnet Press (ČR)

The Beasts of Tarzan, 1916

Kniha Tarzanovy šelmy

Luigi1
07.10.2020

Opět velice poutavě popsané osudy Tarzana

draka
27.08.2020

I třetí díl jsem si šel číst na třešeň, jak se slušelo na Tarzana. Slézal jsem jen na to nejnutnější. Jídlo, nádobí, krmení králíků. Ale navečer jsem musel jít pást kravku „Malenu“, a knížku jsem nedočetl. Večer žádné dlouhé svícení, umýt a hajdy na kutě, ráno se brzy vstává. Nemohl jsem se dospat a dočetl jsem si ji ráno. Bylo to tak napínavé

l.e.d
01.07.2019

Tarzana máte buď rádi nebo ne. Tento díl je přehnanej, ale tak proč ne. Už jsem viděl větší slátaniny a když si tohle odmyslím tak mě vlastně ten děj bavil. Bylo to rychlé jako předešlé díly a zábavné. A ilustrace jsou super.

Pasadenka
10.12.2016

Tarzan a jeho tlupa zvířecích kamarádů. :) Zákeřný Rus, který Tarzanovi nedokáže odpustit domnělé příkoří snová podvratné plány, chtějíc mu, co možná nejvíce, ublížit. Jenomže, to by nebyl Tarzan, aby nenašel nové přátelé, a nezhatil úklady svého nepřítele. :)

Terva
05.06.2015

Tohle dobrodružství prostě nemá chybu. Svižné, napínavé a opět s ilustrací Zdeňka Buriana.