Tarzanove šelmy

Tarzanove šelmy https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87704/bmid_tarzanove-selmy-wvo-87704.JPG 4 98 7

Tarzan série

Tretí diel seriálu o Tarzanovi nás znova zavedie do tropickej džungle. Pavlovičovi a Rokovovi sa podarí vlákať Tarzana do pasce a vysadiť ho na neobývaný ostrov neďaleko Afriky. Tu si lord Greystoke podrobí obávaného leoparda Šítu a ľudoopov na čele s Akutom, najmocnejším z nich. S pomocou týchto šeliem sa dostane na pevninu, aby vysliedil únoscov svojho malého synčeka a milovanej manželky. Stopa je však stará niekoľko mesiacov a v džungli striehne množstvo nebezpečenstiev... Druhé vydanie.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné

Vydáno: , Mladé letá

The Beasts of Tarzan , 1916

Meda77
25.11.2021 5 z 5

Do třetice všeho dobrého tady neplatí, tady je dobrá prostě celá série. Pro starší nostalgie a vzpomínky, pro ostatní dobře strávený čas. Doporučuji.

Gracian1964
30.06.2021 5 z 5

Na knihu som narazil na blšáku, v detstve som ju vlastnil i neraz čítal, tak som ju z nostalgie kúpil a prečítal opäť, s odstupom 40 rokov. Príjemný návrat v čase.

Luigi1
07.10.2020 5 z 5

Opět velice poutavě popsané osudy Tarzana

draka
27.08.2020 5 z 5

I třetí díl jsem si šel číst na třešeň, jak se slušelo na Tarzana. Slézal jsem jen na to nejnutnější. Jídlo, nádobí, krmení králíků. Ale navečer jsem musel jít pást kravku „Malenu“, a knížku jsem nedočetl. Večer žádné dlouhé svícení, umýt a hajdy na kutě, ráno se brzy vstává. Nemohl jsem se dospat a dočetl jsem si ji ráno. Bylo to tak napínavé

l.e.d
01.07.2019 4 z 5

Tarzana máte buď rádi nebo ne. Tento díl je přehnanej, ale tak proč ne. Už jsem viděl větší slátaniny a když si tohle odmyslím tak mě vlastně ten děj bavil. Bylo to rychlé jako předešlé díly a zábavné. A ilustrace jsou super.

Pasadenka
10.12.2016 4 z 5

Tarzan a jeho tlupa zvířecích kamarádů. :) Zákeřný Rus, který Tarzanovi nedokáže odpustit domnělé příkoří snová podvratné plány, chtějíc mu, co možná nejvíce, ublížit. Jenomže, to by nebyl Tarzan, aby nenašel nové přátelé, a nezhatil úklady svého nepřítele. :)

Terva
05.06.2015 5 z 5

Tohle dobrodružství prostě nemá chybu. Svižné, napínavé a opět s ilustrací Zdeňka Buriana.

Kniha Tarzanove šelmy je v