Tarzanova smrt

Tarzanova smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69639/tarzanova-smrt-YA7-69639.jpg 4 31 5

jprst
22.12.2022 4 z 5

Tuhle sbírku povídek jsem četl kdysi před "dávnými" časy, nedávno jsem si ji připomněl se zjištěním, že některé povídky ani s odstupem času neztratily na své aktuálnosti.

jprst
22.12.2022 4 z 5

vvikingg
22.02.2022 4 z 5

Jedny z prvních vědecko-fantastických povídek J. Nesvadby, Tarzanova smrt, Blbec s Xenemünde a Ztracená tvář byli iúspěšně zfilmovány, povídka Blbec s Xenemünde byla i v čítánkách pro 5. ročníky základních škol v 70 letech

druzickaster
14.12.2017 5 z 5

Četl jsem dvě verze, škoda, že je název stejný a povídky jiné, ale co už, ta kterou jsem hledal tam stejně nebyla, asi to bude v Einsteinově mozku :) Každopádně pan Nesvadba, jak ho mám rád, vizionářsky temné a skličující. Takže du koupit Einsteinův mozek přátelé.

nervy
18.02.2012 4 z 5

Blbec z Xenemünde jednoznačně vede, (možná nám v dnešní době takových roste víc), povídka o chlapci, který je geniální, ale neschopen soucitu, je zneužit pro sestrojení nebezpečné zbraně.