Vězeň pralesa

Vězeň pralesa https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26348/tarzan-vezen-pralesa-26348.jpg 4 58 6

Meda77
25.11.2021 5 z 5

Pokračování série suprových sešitů samozřejmě s Tarzaniskem. Kvalita skvělá stejně jako příběh a ilustrace pana Buriana světové. Plná palba.

Luigi1
07.10.2020 5 z 5

Doporučuji

ijcro
16.09.2019 5 z 5

Tento příběh má pořádný náboj, skvělou dějovou linku, která čtenáře chytne a nepustí a je důstojným pokračováním prvního dílu. Nejen, že stojí za přečtení, ale je dokonce povinností pravověrného Tarzanisty ho přečíst! Dokonce si myslím, že je v určitých rysech nejlepším dílem z cyklu. Není to ani červená knihovna, ale ani drasťák. Doporučuji.

l.e.d
01.07.2019 5 z 5

Po přeštení prvního dílu jsem ani chvíli neváhal a zhltnul druhý díl jako nic. Mimochodem krásné ilustrace.

kap66
17.12.2017 5 z 5

Mně se do ruky nedostal v 70. letech jiný díl než tenhle; brala jsem to jako celé dílo a zamilovala se do příběhu i do podoby Tarzana na titulní stránce - ó, ty ušlechtilé rysy, jak to uměl jen Zdeněk Burian... Vzpomínky na výbornou dětskou dobrodružnou četbu si zachovávám.

Terva
05.06.2015 5 z 5

Stejně jako příběh první. Krásně se to čte a je to skvělé dobrodružství. Opět protkáno kresbou Zdeňka Buriana.

Kniha Vězeň pralesa je v