Tarzanův syn

Ústřední postavou čtvrtého dílu je Tarzanův syn Jack, který se postupně stává stejně silným a obratným jako jeho otec.

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82572/tarzanuv-syn-aYe-82572.jpg 3.9115

Tarzan 4.

Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno, Magnet Press (ČR)

The Son of Tarzan, 1917

Kniha Tarzanův syn

draka
26.08.2020

Tak jako předešlé díly jsem i tuto knihu přečetl jedním dechem a prožíval příběhy Koraka, syna Tarzana, a s ním i jeho veškerá dobrodružství.

l.e.d
01.07.2019

Mě tarzan prostě baví. Byl jsem varován, že další díly jsou slabší a slabší, ale zatím jsem spokojený.
Malý Jack se potatil a kniha má spád a zábavnost jako u Tarzana takže vše OK.

Uroborus
11.03.2018

Na tarzanovky nedopustím!

Pasadenka
23.12.2016

Syn se stane otcem a otec zase synem. Je to jak Superman. Úžasné dobrodružství s Tarz…, pardon, Korakem. Další krásná pohádka o tom, jak když vás to na tom světě moc nebaví, utečte do Afriky, poznejte krásnou dívku a udělejte z ní počestnou ženu. :) Korak, Korak!

haki34
18.11.2016

No, tohle vsechno uz jsme jednou prozili, ze ?? Akoratze Tarzan nakonec nachazi sveho syna ..

farbi
26.07.2015

Skvelá, ako doteraz všetky, ale jedno autorovi vyčítam. Totiž že vôbec nevysvetlil - a to ani stručne, kde boli a čo robili rodičia Tarzanovho syna po celú dobu, čo boli od seba odlúčení. Celý čas som čakala, že to vysvetlenie príde, ale nekonalo sa. Cez to všetko nestráca na hodnote. Dej všetkých kníh o Tarzanovi sa uberá takým rýchlym tempom, že ma vážne udivuje, o čom ešte autor môže písať v ďalších 20-tich, ktoré ma čakajú. No, nechajme sa prekvapiť.

Terva
05.06.2015

Skvělé, ale už to ztrácí to klasické dobrodrůžo. Začíná se to lehce zamotávat. Ztratila se ilustrace Zdeňka Buriana a místo něj ilustruje Jiří Wowk. Obrázky jsou však malé a nevýrazné.

Edward52

Čtvrté pokračování Tarzanových dobrodružství bylo publikováno poprvé v roce 1915, a představuje nám Tarzanova syna