Tarzanův syn

Ústřední postavou čtvrtého dílu je Tarzanův syn Jack, který se postupně stává stejně silným a obratným jako jeho otec.

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82572/big_tarzanuv-syn-aYe-82572.jpg 4121

Tarzan 4.

Literatura světová, Dobrodružné

Vydáno: , Magnet Press (ČR)

The Son of Tarzan, 1917

Kniha Tarzanův syn

špulo

V detstve bola toto moja posledná Tarzanovka, ku ktorej som sa dostal. Neskôr som čítal ešte jednu, ale o tom potom. Ako prvé tri, aj toto som si naplno užíval a viac krát. A ako aj tie predtým, má to svoje chyby a nedokonalosti. Kto by to však vtedy riešil?! Dôležitý bol dej a predstavy, ktoré vyvolával. V tomto tieto knihy fungovali perfektne. Dnes by som tomu vytkol najmä... Aaaaale, nebudem si to predsa kaziť. Plny počet.

Meda77
25.11.2021

Čtverka stejně kvalitní četby.Pochybuji,že byste skončili se třetím dílem, takže fofr,ať můžete jít dál. Poctivá 5.

Gracian1964
05.07.2021

Opäť návrat do detstva po dlhých rokoch. A dobrodružstvá Tarzanovho syna Jacka s bojovým menom Korak v divokej džungli. Príjemné reminiscencie.

draka
26.08.2020

Tak jako předešlé díly jsem i tuto knihu přečetl jedním dechem a prožíval příběhy Koraka, syna Tarzana, a s ním i jeho veškerá dobrodružství.

l.e.d
01.07.2019

Mě tarzan prostě baví. Byl jsem varován, že další díly jsou slabší a slabší, ale zatím jsem spokojený.
Malý Jack se potatil a kniha má spád a zábavnost jako u Tarzana takže vše OK.

Uroborus
11.03.2018

Na tarzanovky nedopustím!

Pasadenka
23.12.2016

Syn se stane otcem a otec zase synem. Je to jak Superman. Úžasné dobrodružství s Tarz…, pardon, Korakem. Další krásná pohádka o tom, jak když vás to na tom světě moc nebaví, utečte do Afriky, poznejte krásnou dívku a udělejte z ní počestnou ženu. :) Korak, Korak!

haki34
18.11.2016

No, tohle vsechno uz jsme jednou prozili, ze ?? Akoratze Tarzan nakonec nachazi sveho syna ..