Tarzan, vězeň pralesa

Druhý díl cyklu líčí Tarzanův návrat do džungle, poté co se zřekl práva na ženu, kteoru miluje, a ztratil zájem o lidskou civilizaci. Zde se stává vůdcem veleopů a náčelníkem černošské osady a dostane se do zlatého města Oparu, pozůstatku bájné Atlantidy, kde žijí zdivočelí nevzhlední muži a krásné a kruté ženy. Nakonec zachrání Jane Porterovou a zasnoubí se s ní....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79467/big_tarzan-vezen-pralesa-A7R-79467.jpg 4.453

Kniha Tarzan, vězeň pralesa

Meda77
25.11.2021

Pokračování série suprových sešitů samozřejmě s Tarzaniskem. Kvalita skvělá stejně jako příběh a ilustrace pana Buriana světové. Plná palba.

Luigi1
07.10.2020

Doporučuji

ijcro
16.09.2019

Tento příběh má pořádný náboj, skvělou dějovou linku, která čtenáře chytne a nepustí a je důstojným pokračováním prvního dílu. Nejen, že stojí za přečtení, ale je dokonce povinností pravověrného Tarzanisty ho přečíst! Dokonce si myslím, že je v určitých rysech nejlepším dílem z cyklu. Není to ani červená knihovna, ale ani drasťák. Doporučuji.

l.e.d
01.07.2019

Po přeštení prvního dílu jsem ani chvíli neváhal a zhltnul druhý díl jako nic. Mimochodem krásné ilustrace.

kap66
17.12.2017

Mně se do ruky nedostal v 70. letech jiný díl než tenhle; brala jsem to jako celé dílo a zamilovala se do příběhu i do podoby Tarzana na titulní stránce - ó, ty ušlechtilé rysy, jak to uměl jen Zdeněk Burian... Vzpomínky na výbornou dětskou dobrodružnou četbu si zachovávám.

Terva
05.06.2015

Stejně jako příběh první. Krásně se to čte a je to skvělé dobrodružství. Opět protkáno kresbou Zdeňka Buriana.