Tary - příběh parkouristy

Tary - příběh parkouristy https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369353/bmid_tary-pribeh-parkouristy-jeB-369353.jpg 4 16 4

Staňte se parkouristy a poznejte neobyčejný život známého youtubera Taryho! Kluk, který už od dětství hltal akční filmy, je členem akrobatické skupiny Urban Sense a účastnil se soutěže Česko Slovensko má talent. Pro mladého youtubera, jehož kanál sleduje více než 400 000 odběratelů, je parkour symbolem svobody a volnosti pohybu. Ve své knize Taras Tary Povoroznyk odhalil nejen svůj životní příběh, ale i ty nejlepší postupy provedení vybraných prvků.... celý text

Literatura naučná , Sport

Vydáno: , XYZ (ČR)

Kory98
Kory98
13.08.2023 4 z 5

Knížku ke splnění poslední čtenářské výzvy mi půjčil můj synovec, který má rád Taryho, a tak ji ode mě před pár lety dostal jako dárek. Zajímavý životní příběh mladého muže, který si musel všechno vydobýt sám a je vidět, že by se ve světě neztratil. Přiznám se, že mě více oslovila první část životopisná, protože parkouru moc nerozumím, já jsem spíš parkuristka (a ještě bývalá), ale je to sport a pohyb, který opravdu mladým lidem chybí. A přiznám se, že jsem si poznamenala Taryho rozcvičky, které určitě vyzkouším k protáhnutí těla.

dagmar5477
dagmar5477
16.01.2023 5 z 5

Četly jsme ji společně s dcerou. Ta je z knihy nadšená, já o něco méně. Příběh Taryho byl fajn, tutoriály s překlepy zas až tak ne. Přesto doporučuji, líbí se mi Taryho odhodlání a nezlomnost.

Blážista29
Blážista29
06.05.2020 5 z 5

Mě se kniha líbila protože tary je můj oblíbený youtuber.
Je dobré vědět něco o jeho životě a historii
parkuru dávám positivní hodnocení proto že tam byly parkour
tutoryaly

Buldozer_TV