Tarot pro každého: jak číst tarotové karty a rozumět jejich poselství

Tarot pro každého: jak číst tarotové karty a rozumět jejich poselství https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379872/mid_tarot-Ei8-379872.png 4 10 1

Kniha vás provede fascinujícím světem tarotových karet a poskytne vám podrobný návod, jak karty chápat, a naučí vás vytvářet si vlastní výklady. Objevíte, jak: - vybrat ten správný balíček karet - interpretovat všech 22 karet velké arkány - stanovit svou kartu podle data narození a pro daný rok - rozumět čtyřem barvám malé arkány a interpretovat jejích 56 karet - používat různé typy výkladů, včetně keltského kříže - spojovat významy karet a používat v průběhu výkladu intuici … a mnoho dalších věcí!... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Omega

Tarot: Learn How to Read and Interpret the Cards , 2015

ludmila.62
ludmila.62
07.11.2021 5 z 5

Tuto knihu doporučuji uplně všem co maji zájem o karty nebo alespon se chtěji neco dozvedet nebo něco malo naučit.Kniha je super,velice dobře se pochopí.Instrukce jsou velice srozumitelné.Doporučuje k přečtení .Vydejte se na svou Tarotovou cestu se skvělou učitelkou Barbarou Moore. Se správným vedením může být moudrost Tarotu dostupná každému! V tomto kompletu najdete vše, co potřebujete, abyste mohli začít vykládat karty a přijímat přesné a spolehlivé informace pro sebe a druhé již od prvního výkladu.

Autorovy knížky

Kim Arnold
britská
2018  88%Tarot pro každého: jak číst tarotové karty a rozumět jejich poselství

Kniha Tarot pro každého: jak číst tarotové karty a rozumět jejich poselství je v