Tao úspěchu

Tao úspěchu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166912/tao-uspechu-166912.jpg 5 13 3

V mimořádně přitažlivé a čtivé knížce přináší taoistický mistr Derek Lin praktický a systematický výklad duchovní nauky taoismu. Provází čtenáře pěti okruhy života, a ukazuje tedy životní cestu, která je v souladu se základními principy. Úspěšný, dokonalý život získáme jejich naplněním „nyní a zde“, vlastní praxí v každodenním životě. Díky tomu dokážeme plně prožít svůj život, šťastně a úspěšně.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Knižní klub

The Tao of Success , 2010

proužek
28.02.2018 5 z 5

Kniha s krátkými příběhy a jejich rozborem - jako studánky s živou vodou podél Cesty.

šebory
07.07.2016

Tak to je ta pravá kniha))

mgeisselreiter
09.06.2016 5 z 5

Knihu jsem si vybral celkem náhodně, o tau nic nevěděl. Z tohoto pohledu se jedná o výborný úvod do učení tao, ale i jen jako informace o tomto učení. Jsou zde krásné příběhy, na nichž je osvětlováno učení. Kniha nabádá k přemýšlení, po pravdě hodně toho není ani přes názorné příklady snadné pochopit. Asi to chce knihu přečíst vícekrát a celé problematice se více věnovat. Kniha rozhodně stojí za přečtení alespoň těm, kteří se chtějí něco nového dozvědět, kteří na sobě rádi pracují. Nenechte se odradit prvními kapitolami, které jsou asi náročnější, více abstraktní. 95%, 9.6.2016.

taoismus

Autorovy knížky