Tao sexu - Jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí

Tao sexu - Jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59323/bmid_tao-sexu-jak-udrzovat-zenu-v-blahu--1fC-59323.jpg 3 39 5

Jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí. Kniha ojedinělých textů známého publicisty, která se zabývá převážně neznámými aspekty lidské sexuality z pohledu čínské taoistické filosofie. Autorova třináctá kniha Tao sexu opět svědčí o široké paletě jeho zájmů a námětů. S obvyklým humorem, spikleneckým pomrkáváním na znalce a laskavou shovívavostí k neznalcům, zábavně, srozumitelně a svižně nastiňuje obnovování tradic staročínských taoistických sexuálních technik a taoistické životní filozofie. Proplétá je anekdotami ze staré Číny a z nedávné Hané, kde se určité formy taoistického sexu bezděky pěstovaly za dob hlubokého komunismu.... celý text

Erotika
Vydáno: , Eminent , Mandala

Nuttelka
08.08.2022 4 z 5

(Audiokniha)
I já nevěděla, co mám od knihy očekávat a když jsem to nakonec pojala jako "vtipnou" přednášku, musím říct, že mě to vlastně i bavilo :-) U některých výrazů a názorů jsem i nasmála. Ale je pravda, že vlastně velký objev se tu nekoná a doporučila bych to hlavně "mladým junákům", kteří začínají objevovat krásy a slasti sexu :-)
Interpretace Jiřího Witteka mi tu sedla, dobře se to poslouchalo.

ElikaS
07.04.2022 2 z 5

Uff, tak k téhle knížce vůbec nevím, co napsat. Dostala jsem ji od kamarádky jako audioknihu, a protože jsem moc nevěděla, do čeho se pustit a hledala jsem něco kraťoučkého, tak jsem ji vyzkoušela.
Vzhledem k tomu, že je knížka zařazena do osobního rozvoje, byla jsem na začátku příjemně překvapena, že spíš něž o klasický osobní rozvoj se jedná spíš o humoristickou knihu, i když zrovna tento typ humor mi přišel skoro dětinský a moc mě nebavil. Celkově mi nepřišlo, že by knížka přinášela něco extra zajímavého.

jaroiva
17.12.2021 3 z 5

Tohle je podle mě spíš pro muže, a ani tam si nejsem jistá, že se jim to bude líbit. Ze všech tří (Tao, Mao, Ciao) mi připadala nejnudnější (jsem to četla ve špatném pořadí (Ciao, Tao, Mao).

knihovna1
11.09.2019 1 z 5

Útěchou pro mě byla kapitolka Frigidita a impotence. Jinak kniha spíš pro taoisty a trpělivce.
Kdyby se dle ní partneři řídili, bylo by na světě určitě více blaha a dětí

Jonny
16.02.2017 3 z 5

Zprvu vážná, posléze trochu infantilní kniha. Myšlenka samotného Tao-ismu je sympatická. Některé popisované metody a odkazy jsou bizarní. Kniha v první řadě provokuje, v druhé snad něco přináší. Velkým plusem je rozsah, který se drží v rozumných mezích.

Benjamin Kuras
česká, 1944