Tantrická transformace

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hledání meditace a lásky. V této knize promluv nás mistr Osho zavádí do mystického světa tantry a poskytuje velmi detailní mapu odhalující nitro muže a ženy. Osho vychází ze starobylého textu zvaného Sarahova píseň pro krále, s jehož pomocí ukazuje proces transformace prostřednictvím sexu, lásky a meditace. Tantra není náboženství ani nauka, je to styl aktivního života umožňující prožívání lásky v přítomném okamžiku a postoupení na vyšší úrovně transformace. Osho nazývá tantru branou ke svobodě, protože otevírá cestu k ovládání mysli, relaxaci a k duchovním vhledům odhalujícím tajemství vnitřního světa plného světla a energie. Osho dokáže nesmírně poutavým způsobem spojovat dávné tradice se současností a zdůrazňuje, že člověk se v podstatě nemění a jeho problémy jsou po celá tisíciletí stále stejné. Proto využívá dávný text, jenž velmi výstižně odhaluje samotné základy tantry. Osho s jeho pomocí zároveň uvádí na pravou míru pojetí tantry, která si v dnešním západním světě získává stále větší oblibu, ale většinou bývá chápana zcela mylně. Jak říká Osho, je to úžasná cesta k sebepoznání a osvobození, je to setkání lásky a meditace......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226999/big_tantricka-transformace-226999.jpg 4.49
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Tantrická transformace

kirkpatrick
18. ledna

Tak jsem se znovu ponořil do Oshových myšlenek a čerpal moudrost z jeho slov. Něco mi bylo jasné a u něčeho trochu tápal.

ivika1508
04.01.2017

Rostlina roste, protože je... nepotřebuje obdiv...


sioux
28.11.2014

Velmi zajímavé, spoustu myšlenek jsem si podtrhal. Určitě vhodné pro ty, kteří chtějí něco jiného než se učí ve škole a čím nám dennodenně vymývá hlavu společnost.

Osho má můj obdiv.