Tanec s carevnou

Tanec s carevnou https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498436/bmid_tanec-s-carevnou-GEm-498436.jpg 4 107 15

Tina Salo série

< 6. díl

Velké Rusko, matička Moskva a tundra kolem Norilska, tam se ztratí víc, než jen jedna upírka. Tina s Kayem musí opustit vlídnou náruč města na Vltavě, a tak se vydávají na Sibiř hledat uneseného Timoteje. Na Sibiř míří i Dyre a za polárním kruhem se Tina setká s rodinou - s celou rodinou.

TeaPeter
12.09.2021 2 z 5

Po vydařeném dílu Vlci Sudet se tento díl série propadl do jakéhosi nepřehledného zmatku. Konec zůstal dost otevřený a bojím se, že už napořád. Svým způsobem je škoda, že autorka v sérii nepokračuje - nebo že ji alespoň důstojně neuzavřela.

Jimm1
23.04.2018 3 z 5

Na český počin relativně dobré čtení. Jen bych to spíše zařadil mezi detektivky, ač se jedné o prostředí trošku odlišné. Upíři a ostatní nestvůrky jsou tu jen pro přitáhnutí čtenářů urban fantasy.

avalonek
24.09.2017 3 z 5

První polovina knihy,byla celkem chytlavá,ale pak už tam bylo spoustu zbytečností a já se vyloženě musela nutit do čtení.A konec,vlastně to neskončilo nijak,takže mě to i docela zklamalo..

Devil-Ivet
08.07.2017 2 z 5

Pro mě nejslabší díl. Nepovedlo se mi začíst, a to je u této autorky průser. Doufám, že další díl bude čtivější a zajímavější.

majkldok
18.06.2017

kdo to tedy jsou ty alfové? a co to je za konec?

majkldok
18.06.2017

kdy má být další díl? asi přibližně?

mi-nul-o
18.02.2017 4 z 5

Nemám slov.. :-D

Lenu04
02.03.2015 1 z 5

Tento díl mi přišel nejslabší. Děj chaotický, ztrácela jsem se ve vztazích mezi upíry a také Tininou rodinou. A chvílemi mi přišel text docela vulgární - sprostá slova se opakovala moc často a narážky na sex. Přišlo mi, že z Tiny se stává otec, že začíná být stejná jako on. Byla jsem ráda, že jsem to dočetla do konce.

Dandulka
24.04.2014 5 z 5

Tento díl byl opravdu hodně krvavý a plný mrtvol. Tina byla ale zase jako vždy perfektní. Takové setkání s rodinou ovšem bylo velmi náročné! Mám moc ráda tento druh knih.

Zdery
11.11.2013 2 z 5

Mě osobně se tahle série o Tině Salo nijak zvlášť nelíbila. Tedy ne, že by se to nečetlo celkem dobře, to nemohu říct, ale vadilo mi, že se v ní nenašel ani jeden kladný hrdina. Všichni byli buď zlí nebo šíleně zlí, a to včetně Tiny.

vaili
07.11.2013 4 z 5

Tak zajímavé a drsné jako vždy jen jsem postrádala tu lidskost, která se jim měla údajně vracet po pití z lebky v 5. díle :)

Gahanka
31.08.2013 5 z 5

Jsem troochu zmatena a překvapena, ale každopádně navnaděna na další díl. Tahle kniha se snad nedá přečíst jinak než jedním dechem (já ji teda přečetla dvěma, pardon). Těším se na další Tinu. Tečka.

cori
19.08.2013 3 z 5

Pěkná akční jízda. Tina s Kayem rozpoutá válku na Sibiři a na scéně se objevuje nový nepřítel - Vatikán (tuto dějovou linii bych ale nechala až na další díl. Příjde mi sem uměle naroubovaná). Škoda, že autorka nevěnovala více prostoru Dyreho famílii.

harumi
18.06.2013 5 z 5

Páni. Musím říct, že jsem nadšená. Na Tanec s carevnou jsme si počkali pěěěěkně dlouho. Když se mi dostala nakonec do rukou, musím říct, že jsem hltala každou stranu. Je tam spousta akce a Tina je prostě bad ass. Uznávám, že jsem tak nějak počítala, že tenhle díl bude super, když ho Petra tak dlouho psala.

Tina je prostě drsňačka a spolu s Kayem hledají Timoteje (jak tomu už bylo v minulém díle - tam ale Tina pátrala sama a my nic nevěděli). Jednoduše si mě Tina Salo získala. Dokonce i Kay - už to není takový šutr, ale pořád je to upír-zabiják. Prostě super.
Už se těším na další díl... a třeba bude z pohledu Dyreho :)

Bytost na cestě
17.05.2013 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem a i přes marné snažení číst jí co nejdéle, byla přečtená hned. Tina sice není už tak zvrhlá, jako v prvních dílech, ale stále je dokonalá ;-)