Tančím v dědečkově zahradě

Tančím v dědečkově zahradě https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319172/bmid_tancim-v-dedeckove-zahrade-Ll9-319172.jpg 4 5 1

Autorka, individuální a rodinná terapeutka s více než dvacetiletou praxí povzbuzuje každého z nás, abychom naslouchali svému nitru a nechali hovořit svou duši. Vržená do dobrodružství, se vydává za hledáním svého autentického já a hledá takový způsob existence, který by byl podpůrný pro její duši. Její poutavý příběh o objevování a léčení kulminující dojemným překvapením na úrodné irské půdě vyjadřuje naději – osobní i univerzální. Paní Licisová nám mistrovským způsobem předává kompas pro naše vlastní cesty a odhaluje nám mocné tajemství, jak naslouchat vlastnímu duchu, obnovit svoje instinkty a získat nazpět své nejhlubší vnitřní poznání. Coby umělkyně, odbornice, manželka a matka přijímá Phyllis vše s vřelostí a otevřeností a zaníceně podporuje každého z nás, abychom důvěřovali vnitřnímu vědění, když vnímáme a nahlas vyjadřujeme lekce v našich životních příbězích.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Maitrea

Dancing in my Grandfather's Garden: Unearthing the Soul of the Feminine and the Gift of Deep Imagery , 2011

knihyKeMne
03.12.2021 4 z 5

Tenká knížka obsahuje životní historii autorky, která žila dlouhou dobu příliš rozumově a potlačovala v sobě svou ženskost a mateřskost. A nakonec prozřela a s pomocí hlubinné imaginace (a Irska) uzdravila své nitro a tuto zkušenost nám předává. Knížka rozhodně není nějakým návodem, spíš zpovědí, inspirací a povzbuzením.

Autorovy knížky

2016  80%Tančím v dědečkově zahradě

Kniha Tančím v dědečkově zahradě je v