Tanči jen pro mě

Tanči jen pro mě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429138/bmid_tanci-jen-pro-me-ms7-429138.jpg 4 76 31

Před lety ve městě Saxon Falls zmizela mladá Kelsey Willardová. Všichni předpokládají, že je po smrti. Tragédie její rodinu úplně zlomila – matka ochromená bolestí, otec, prohrávající boj s vlastními démony a sestra zoufale toužící, aby se celá záležitost uzavřela. Teď ale zmizela další mladá dívka. Willardovým zpráva o pohřešované otevře staré rány a vtáhne je zpátky do minulosti. A to ještě netuší, co je čeká. Agent Mark Foster náhodou přijde na zajímavé podobnosti, které obě zmizelé pojí a jež by mu mohly pomoct odhalit identitu sériového vraha. Musí ale prolomit hradbu mlčení Willardových, kteří si dlouho střeží svá tajemství, a dostat se k pravdě, která je temnější, než očekával. Aby zachránil zmizelou dívku, musí nejdříve rozluštit případ té, která se beze stopy ztratila před ní: samotné Kelsey Willardové. Ať už mrtvá, nebo živá, je jeho jedinou nadějí... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Pretty Girls Dancing , 2018

L.Helena
21.08.2020 3 z 5

Vyprávění z pohledu rodičů zmizelé dívky, sestry, vyšetřovatele i samotné oběti. Místy to bylo hodně čtivé, jindy docela nuda. Neotřelý byl taky motiv pachatele a způsob, jak se svými oběťmi nakládal. Celkově si ale myslím, že se z docela zajímavého námětu dalo vytěžit víc.

Mandlevest
28.07.2020 3 z 5

Mizející dívky, tajemství, která měla zůstat skrytá, zoufalství rodičů, pátrajíci agent, překvapivý závěr. Nic co bych už někdy někde nečetla, navíc kniha zejména ve střední části působila místy zdlouhave. Takže určitě kniha neurazí, ale ani nenadchne. 3,5*.

ArwenAragorn
19.07.2020 3 z 5

Dobrý thriller se zajímavým motivem vraha. Autorka se hodně věnuje rodině zmizelé dívky, následkům a traumatům, které její zmizení u nich vyvolalo a které stále trvají, přestože dívka je nezvěstná už sedm let. Postavy jsou z psychologického pohledu velmi dobře vykresleny.
Teď zmizela další dívka a na scénu opět přichází sympatický agent Mark Foster. Hodně drsné jsou scény popisované unesenou Whitney.
Příběh je občas dost vleklý, proto * uberu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jenže na něm nic lidského nebylo. Byl to netvor. Zrůda. Příšera, o jaké jí táta vždycky tvrdil, že neexistuje, když jako malá odmítala jít večer spát..........

ctenarkaEva
15.07.2020 4 z 5

Mně se tato kniha líbila, konečně mi zase jednou připadala opravdu jako psychothriller. Líbilo se mi střídavé vyprávění z pohledu jednotlivých členů rodiny a vyšetřovatele Marka Fostera. Odhalení pachatele bylo velké překvapení.

alnahu
09.07.2020 3 z 5

Thriller ,který je docela vleklý se zvláštní zápletkou.Příběh zmizelé dívky je vyprávěn střídavě její rodinou a agentem Markem Fosterem-opravdu zvláštní příběh.

Pauline23
03.07.2020 5 z 5

Tak na tuhle knihu jsem se těšila a nezklamala. Tato kniha se asi nebude líbit všem. Mě se naopak moc líbila moc. Dopodrobna vykreslenými aktéry knížky i těmi nedobrovolnými. Pocity, bezmoc, naděje. Vše hezky plynne ke konci. David se choval jako klasický chlap. Jeho žena balancovala nad propastí, její dcera zmizela. Nikdo si nedokáže představit jak by se choval v danne situaci ani by jí nechtěl zažít. Kniha stojí za přečtení.

strippedd
17.06.2020 3 z 5

Docela příjemný thriller, který se někdy trochu vleče, ale rozuzlení je super. Nejsem zklamaná, ale na zadek jsem si z toho taky nesedla. Povedený standard.

Pavcitko
26.05.2020 2 z 5

Pro mě velké zklamání, děj je zajímavý prvních pár stran a potom celá kniha jaksi volně plyne, vyprávění z pohledu různých osob je neotřelé, ale na mě působilo spíše chaoticky. Dočetla jsem jen ze zvědavosti kdo za tím tedy stojí, ale že bych byla nějak napnutá se říci nedá. Ani závěr knihy mě ze židle nezvedl. Za mě dost obyčejná kniha, ani dobrá, ani špatná.

alexis818
17.05.2020 4 z 5

Docela vydařený thriller.Bavilo mě ,jak autorka podrobila všechny aktéry příběhu psychologické sondě.Jen chvílemi trochu rozvleklé.

Dela111
01.04.2020 4 z 5

Tanči jen pro mě patří k těm lepším thrillerům. Zápletka samotná není výjimečná, ale mimořádně dobře jsou zde vykreslené postavy z psychologického hlediska. Věrohodně je zachycená bolest a nekonečné utrpení rodiny předposlední oběti. Obzvlášť matka prochází celé roky peklem, které nekončí...
Příběh je vyprávěný střídavě z pohledu policie a rodiny oběti. Děj postupuje vyrovnaným tempem s přiměřenou dávkou napětí a zvratů až k rozuzlení. Určitě stojí za přečtení.

Medovnice
25.03.2020 3 z 5

Místy trochu rozvleklé, kdyby to mělo svižnější tempo a o sto stran méně, bylo by to parádní. Ale jinak příjemné oddechové počtení.

sérioví vrazi thrillery pro ženy

Kylie Brant
americká
2020  73%Tanči jen pro mě
2003  70%Špiónka nevěstou

Kniha Tanči jen pro mě je v