Tam Tam

S každou nečekanou změnou plánů se poutníků cestujících bez map a průvodců zmocňuje vlna vzrušení.

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370070/big_tam-tam-1-PQJ-370070.JPG 3.829
Dobrodružné, Literatura naučná, Cestopisy a místopisy

Vydáno: , Ikar (ČR)

TAM TAM TRI, 1993

Kniha Tam Tam

MarkCarter
09.06.2021

S Borisom Filanom som začal tak povediac od konca - výberovkami. To bola chyba z dvoch dôvodov: 1. niektoré (tie lepšie) príbehy som už poznal, 2. očakávania boli privysoké. Aj v tejto knihe sú časti, ktoré ma zaujali: USA, Indonézia, Flores aj také, ktoré ma vyložene nudili 7/10

Torgal
29.12.2017

Filan dokáže neuveriteľne zanietene hovoriť o každej blbosti a túto svoju vlastnosť v tejto knihe využil na maximum. Píše v nej o svojich cestovateľských zážitkoch z celého sveta, ale čitateľ sa pritom o spomínaných krajinách nedozvie takmer nič. Miestami zaujímavé, inokedy nudné – podľa toho o čom práve píše – vždy ale precítené, plné úžasu a láskavej človečiny. 6-/10

lubkabubka
26.06.2017

Cestovateľské Filanovky v poslednej dobe čítam často. Dúfam, že aj mne sa podarí pocestovať toľko po svete. Kniha sa mi celkom páčila, aj keď by mohla byť viac o miestach, ktoré navštívil ako o ľuďoch, ktorých stretol. A menej básnických obkecov.