Talisman pro štěstí

Talisman pro štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396671/bmid_talisman-pro-stesti-ygR-396671.jpg 4 308 73

Je to láska, nebo je pro něj pouze talismanem pro štěstí? Lila netuší, co pro ni bylo horší: den, kdy ji Ethan opustil, aby se soustředil na svou hokejovou kariéru, nebo den, kdy se o osm let později vrátil. Rád by navázal tam, kde kdysi přestali, Lila však už není ta samá dívka a ani jí nechce být. Ethan Kase touží po své někdejší slávě a to znamená získat Lilu zpět. S ní po boku dokáže učiněná kouzla. Lila ho chce pustit zpět do svého srdce, dozví se však, že Ethanovi nejde o ni, ale o jeho hokejové umění. Jenže Ethan o Lilu už jednou přišel a teď udělá cokoli, klidně obětuje i svoji kariéru, aby Lilu znovu neztratil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Good Luck Charm , 2018

prcek19
16.02.2019 5 z 5

Myslím, že k mému hodnocení stačí jen napsat, že sem knihu přečetla za jedno odpoledne..mně jako fanynce hokeje se autorka trefila do gusta..věřím, že hodně z nás čtenářek by bralo mít doma Ethana..krásného, romantického a sportovně nadaného chlapa..bylo to super na jedno odpoledne vypnout a odplout z reality a každodenních povinností..rozhodně doporučuji

Evka3814
16.02.2019 4 z 5

No kniha nebyla úplně to co jsem od ní očekávala,ale četla se příjemně a docela jsem se zasmála některým hláškám.

Irsaf
15.02.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka

AliceTief
15.02.2019 4 z 5

Krásný romantický příběh, měla jsem přečteno za jeden den, jediné co mi tam chybělo, jako u jiných knížek, pár historek z hokeje, … spoluhráči, humor, atd...

EvaSupovic
15.02.2019 5 z 5

Příběh se mi líbil a bavila jsem se u toho

Evitsa
14.02.2019 3 z 5

jak hodnotit?
určitě kniha byla čtivá,vtipná ,ale i předvídatelná a téma bylo super.
Čekala jsem asi větší ,,drama'' mrzí mě,že v epilogu nebylo nic o sestrách a i bych ho očekávala s větším časovým odstupem!Škoda!

Co mě pobavilo k tématu hokeje : ,,Mám pocit,jako by mě do srdce zasahoval jeden puk za druhým,zleva,zprava,doprostřed.'' :-))))))

KikaSpi
13.02.2019 3 z 5

Neviem ako napísať hodnotenie. Som tak trochu sklamaná z tejto knihy. Podla anotácie som čakala trochu viac, čakala som trochu "boja". Kniha nie je zlá, taká oddychovka. Čítala sa ľahko a rýchlo. V budúcnosti siahnem ešte na knihy od tejto spisovateľky, možno prekvapí...

misak94
12.02.2019 4 z 5

Kniha byla moc dobře napsaná, poutavý příběh, poněkud předvídatelný děj ale i tak se našlo něco nečekaného takže za to určitě palec nahoru. Kniha není ani velký trhák ani propadák. Klidná oddechovka se slušným příběhem. Můžu doporučit :)

dorkas
12.02.2019 3 z 5

Podľa tej obálky som čakala viac. Aj podľa anotácie som čakala oveľa viac. Popravde, čítala som už lepšie knihy s hokejovou tématikou. Zo začiatku je kniha super, pekný rozbeh, vtipné hlášky, aj postavy sú sympatické. Akurát som čakala, že DJ po tom, čo ju Ethan na 8 rokov "odkopol", bude viac pomstychtivejšia, že sa bude viac chovať ako ohrdnutá ženská a trochu mu to dvorenie skomplikuje a okorení. Na môj vkus sa dali dokopy až moc ľahko...

anishta
11.02.2019 4 z 5

Čekala jsem trošku něco jiného, asi jsem to chtěla více komplikované, než to bylo. :D
Takže kdybych se ohlížela na své očekávání dám 3 * , chtěla jsem i víc toho hokeje. :D

Ale když od toho upustím, tak jsem dostala velmi pěkný romantický příběh znovu nalezené lásky. Navíc jsem se místy při čtení hodně chechtala, takže hodnotím 4 *.

jani.ruzicko
11.02.2019 3 z 5

Po dlouhé době dílo, které nevím, jak ohodnotit. Za mě je to asi trochu zklamání. Obávám se, že očekávání bylo podle anotace o mnoho vyšší, než to, co jsem nakonec dostala. =/ Námět sám o sobě nebyl vůbec špatný, ale asi mi vadilo to zpracování, kdy se podstatě nic moc nedělo. Asi potřebuji více emocí, které mě dostanou a vtáhnou do příběhu. Nechci říkat, že by knížka nebyla čtivá, naopak styl psaní byl dobrý a střídání pohledů vítané, ale asi už po těch letech očekávám něco víc.
Neurazí, ale bohužel ani nenadchne a obávám se, že ve mně nic nezanechá a nebude dlouho trvat a zapomenu na ní. =) Z tohoto téma šlo vytřískat mnohem, mnohem víc. =)

domina
10.02.2019 4 z 5

Kniha není špatná, ale zas až tak moc mě nebavila. Ani nevím proč.

MarKy95
10.02.2019 4 z 5

Pěkná kniha, za pár hodin jsem měla přečteno.

lední hokej

2020  79%Sexy srážka
2019  71%Talisman pro štěstí
2022  85%Polib mi dortík

Kniha Talisman pro štěstí je v