Talisman pro štěstí

Talisman pro štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396671/bmid_talisman-pro-stesti-ygR-396671.jpg 4 308 73

Je to láska, nebo je pro něj pouze talismanem pro štěstí? Lila netuší, co pro ni bylo horší: den, kdy ji Ethan opustil, aby se soustředil na svou hokejovou kariéru, nebo den, kdy se o osm let později vrátil. Rád by navázal tam, kde kdysi přestali, Lila však už není ta samá dívka a ani jí nechce být. Ethan Kase touží po své někdejší slávě a to znamená získat Lilu zpět. S ní po boku dokáže učiněná kouzla. Lila ho chce pustit zpět do svého srdce, dozví se však, že Ethanovi nejde o ni, ale o jeho hokejové umění. Jenže Ethan o Lilu už jednou přišel a teď udělá cokoli, klidně obětuje i svoji kariéru, aby Lilu znovu neztratil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Good Luck Charm , 2018

peitho.1
04.04.2019 3 z 5

Bohužel jsem spíše zklamaná, od knihy jsem očekávala trochu něco jiného. Na můj vkus tu bylo příliš mnoho úvah a rozebírání pocitů na úkor děje, kterého bylo minumum. V podstatě šlo jen o kombinaci erotických scén s nekonečným rozjímáním o jejich citech. Pozitivně ale hodnotím střídání pohledů hlavních hrdinů, to mám u tohohle žánru ráda.

astra3
25.03.2019 2 z 5

Mělo to potenciál. Ale jinak nuda. Jsem zklamaná.

wotana
25.03.2019 1 z 5

Začátek dobrý, pak jsem se začala nudit a nakonec jsem přeskočila až na poslední kapitolu, abych "věděla" jak to dopadne i když víte jak to dopadne jen se chcete ujistit :-) Dávám jen dvě hvězdičky, protože jsem četla lepší milostné příběhy a tento řadím k podprůměru.

Kekik
25.03.2019 3 z 5

Anotace mě navedla na úplně jinou cestu, než po jaké se potom příběh vydal. Trochu mě to zklamalo. Čekala jsem vážně něco jiného.
Dalším mínusem je pro mě děj, který se motal v kruhu. Prakticky se v knize nic jiného nedělo, než že se řešila minulost, současnost a budoucnost, a tak stále dokola. A když už se vyskytla příležitost k oživení děje (shledání rodiny po letech), autorka to během pár odstavců zase navedla k rozhovorům- budeme spolu/nebudeme spolu/ jak nás minulost ovlivňuje/ atd...
Ke knize jsem samozřejmě přistupovala jako k oddychové literatuře, ale přesto jsem spíše zklamaná. Čekala jsem více akce. Tohle je kniha o rozebírání pocitů okořeněné erotikou. Škoda, mohl se z námětu "vytřískat" lepší příběh.

LenRan
25.03.2019 3 z 5

Začátek super, pak jsem se začala nějak nudit, jediným zvratem v celé knize byla "pauza na přemýšlení" a to fakt nestačilo.

salča
24.03.2019 3 z 5

Příjemná romantická oddechovka.Hezky se to četlo.Postavy byly sympatické, střídání pohledů obou hrdinů taky fajn,ale postrádalo to trochu víc akce a zvratů.Nic moc se tam nedělo.

Mišule_11
22.03.2019 4 z 5

Od začátku vím, co mi na těchto knihách, tak sedí! :) Styl této knihy je jednoduchý, odpočinkový, nic náročného a přesto je to příběh čtivý, romantický až vášnivý..! :) I přesto si přeje prožívat celý příběh s hlavním hrdinou až do konce, tak aby to dopadlo nakonec přece jen šťastně..! :)

havrmoni
17.03.2019 5 z 5

Já naprosto souhlasím s Lofda. Popsala to co jsem cítila po přečtení hezké, svižné a pěkné romantiky. Oddech od všedních dnů, to od takových knih čekám a tohle se mi dobře četlo.

Lofda
11.03.2019 4 z 5

Dostala jsem přesně to co jsem očekávala. Ne úplně komplikovaný, místy docela vtipný, oddychový romantický příběh o druhých šancích. Četlo se mi to opravdu dobře, příběh ubíhal zlehka a na konci si autorka hezky našlápla, ráda bych si v budoucnu přečetla i příběh Carmen nebo Emery ;-) Za mě hodnocení 4,5*.

Merrit999
11.03.2019 3 z 5

Za mě zklamání,sice jsem dočetla,ale na knihy od Elle Kennedy s podobnou tématikou to nemá ani náhodou.

mysanda20
10.03.2019 1 z 5

Kniha pro mě byla velkým zklamáním,ani jsem jí nedočetla a to jsem se na ni tak těšila

georginaa
08.03.2019 5 z 5

Tak jak se říká o hokejistech, že v hlavě mají jenom hokej a sex, to přesně vystihuje v této knize. Ethan nic neřešil, nic ho nezajímalo, i když byl k |Lile pozorný, stejně jako kdyby nic okolo nevnímal, a Lila jako holčička - věčně nerozhodná. Konec byl rychle uzavřený. Mohlo by být pokračování o jejích sestrách, kde by to bylo trochu více rozepsané.

janesy
06.03.2019 3 z 5

No, nevím, kniha mohla být o polovinu stran tenčí a pořád by to stačilo. Lily nerozhodnost a neustálé váhání a obavy, zda ji Ethan opět neopustí mne docela slušně "točily". Také mi chybělo rozvedení vztahu Lily s otcem a nevlastní sestrou. Konec byl prostě najednou useknutý.

Elčokča
04.03.2019 4 z 5

Myslím, že 4* jsou příliš, chtěla bych dát 3,5.
S touto knihou jsem měla opačný problém, než s většinou jiných. Většinou mi totiž chvíli trvá než se začtu a pak super. Tady celkem dobrý začátek a pak furt to stejné...

uminaa
04.03.2019 3 z 5

Celkom príjemné oddychové čítanie, rýchlo prečítané, nenáročné. Som celkom spokojná :)

1moniccka
01.03.2019 4 z 5

to jako fakt tak moc sem těšila a takové zklamaní. Začátek byl na mě moc jednoduchý tak rychle odpuštěno střed byl dobry a ke konci to jako fat takový rychlí konec, nic o otci to mě celkem zklamalo že to bylo takové useknuty.

Bobina74
25.02.2019 2 z 5

Tak tohle vážně ne. V první půlce knihy se navzájem osočují, kdo za co může, aby si pak odpouštěly a posléze byly zase naštvaní a druhá půlka je 50 odstínů šedi. Jako by se autorka ráda chtěla přiblížit Erin Watt, ale v tomto případě byla vedle jak ta jedle. Dočetla jsem to, ale to úsilí co mě to stálo...

Knihomolka97
22.02.2019 3 z 5

Také jsem docela zklamaná. Tady nebyl skoro žádný děj, pořád to samé dokola.
Lila mi vadila s tvou svojí nerozhodností...na jednu stranu ho chce pak zase nechce, pak zase chce a zase nechce. Čekala jsem, že mu dá trochu ,,sežrat" jak ji takovým způsobem a na tak dlouho opustil.
Ethan mi upřímně úplně nesedl a ani jeho ,,sexy tělo boha" ho nezachránilo.
Celkově knihu hodnotím jako takový průměr. Neurazí ale ani nenadchne.

tereza..23
21.02.2019 2 z 5

Hezké početní ale čekala jsem víc.

bellass1864
19.02.2019 3 z 5

Na knihu jsem se velice těšila, a přišlo mi že bude hodně zajímavá. Ale bohužel jsem byla zklamaná. V knize mi chyběla nějaká ta akce. Je to knížka na pohodové čtení, ale moc se toho v ní neděje.

lední hokej

2020  79%Sexy srážka
2019  71%Talisman pro štěstí
2022  85%Polib mi dortík

Kniha Talisman pro štěstí je v