Talisman

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mariňák Logan Thibault na své misi v Iráku najde v písku fotografii usměvavé mladé ženy. Nikdo se po ní neshání, a tak si ji Logan vezme k sobě. Od té chvíle se ho začne až nápadně držet štěstí a stane se jeho talismanem. Když se vrátí zpět do Ameriky, je už přesvědčen o tom, že ta neznámá žena drží klíč k jeho osudu. Prochodí půl země, než ji nakonec najde, ale tím vše teprve začíná. Stane se křehká a zranitelná Elizabeth jeho opravdovým talismanem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/57027/talisman-Yoe-57027.jpg 4.2481
Orig. název:

The Lucky One (2008)

Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (97)

Kniha Talisman

Přidat komentář
kulatina
včera

Čtivá kniha ukazuje odpočinkový příběh, na téměř úplném konci budete trochu napnutí, jak to vlastně dopadne, a co nám autor nadělí. Jinak je vhodná jako mezikniha severních detektivek, nebo silných příběhů, kdy se najednou nejde do ničeho zakousnout. :-)

georginaa
11. května

První jsem shlédla film a pak celou dobu čtení jsem viděla Efrona s jeho modrýma očima. Nedokázala jsem se od toho odpoutat. No v každém případě je vždy lepší přečíst knihu a pak film. Protože i když v knize je to vždy jinak popsané, nemůžete si do toho představit nic jiného než jak to bylo ve filmu. Ale určitě nejsem zklamaná, Sparkse knihy i filmy mají co do pocitu vždy úspěch.

ladyfromskye
13. března

Tentokrát jsem zklamaná nebyla. Příjemné, odpočinkové čtení, ke kterému se jednou ráda vrátím.

pingu1
24. února

Moje oblíbená, romantickým duším můžu jen doporučit :-)

verunka93
27. ledna

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Do knihy jsem se hned začetla a hltala jsem ji až do konce. Krásný, zamilovaný příběh. Kniha, u které si člověk odpočine. Filmové zpracování se také povedlo. Mohu doporučit oboje.

Mayashell
12. ledna

moje první kniha od tohoto autora a byla jsem mile překvapená. Nechala jsem se přesvědčit k přečtení po shlédnutí filmu, ze začátku mi činilo trochu potíže střídání postav, ale ocenila jsem pohled z úhlu ostatních. Kniha se četla dobře, jen ten konec mi přišel takový " useknutý ", spisovatel si s ním mohl dát více práce.

Devil-Ivet
10.12.2018

Moje první kniha od pana Sparkse a můžu říct, že mě mile překvapila. Čekala jsem nějaký extra slaďák, ale tenhle příběh byl opravdu kouzelný. Rozhodně se podívám po dalších jeho knihách.

Petula.N
25.09.2018

Noo jako dobrý - jako oddechovka. Ale abych pravdu řekla, tak jsem se těšila až to dočtu.