Talisman

Mariňák Logan Thibault na své misi v Iráku najde v písku fotografii usměvavé mladé ženy. Nikdo se po ní neshání, a tak si ji Logan vezme k sobě. Od té chvíle se ho začne až nápadně držet štěstí a stane se jeho talismanem. Když se vrátí zpět do Ameriky, je už přesvědčen o tom, že ta neznámá žena drží klíč k jeho osudu. Prochodí půl země, než ji nakonec najde, ale tím vše teprve začíná. Stane se křehká a zranitelná Elizabeth jeho opravdovým talismanem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/57027/talisman-Yoe-57027.jpg 4.2481

The Lucky One (2008)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Talisman

kulatina
včera

Čtivá kniha ukazuje odpočinkový příběh, na téměř úplném konci budete trochu napnutí, jak to vlastně dopadne, a co nám autor nadělí. Jinak je vhodná jako mezikniha severních detektivek, nebo silných příběhů, kdy se najednou nejde do ničeho zakousnout. :-)

georginaa

První jsem shlédla film a pak celou dobu čtení jsem viděla Efrona s jeho modrýma očima. Nedokázala jsem se od toho odpoutat. No v každém případě je vždy lepší přečíst knihu a pak film. Protože i když v knize je to vždy jinak popsané, nemůžete si do toho představit nic jiného než jak to bylo ve filmu. Ale určitě nejsem zklamaná, Sparkse knihy i filmy mají co do pocitu vždy úspěch.

ladyfromskye

Tentokrát jsem zklamaná nebyla. Příjemné, odpočinkové čtení, ke kterému se jednou ráda vrátím.

pingu1

Moje oblíbená, romantickým duším můžu jen doporučit :-)

verunka93

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Do knihy jsem se hned začetla a hltala jsem ji až do konce. Krásný, zamilovaný příběh. Kniha, u které si člověk odpočine. Filmové zpracování se také povedlo. Mohu doporučit oboje.

Mayashell

moje první kniha od tohoto autora a byla jsem mile překvapená. Nechala jsem se přesvědčit k přečtení po shlédnutí filmu, ze začátku mi činilo trochu potíže střídání postav, ale ocenila jsem pohled z úhlu ostatních. Kniha se četla dobře, jen ten konec mi přišel takový " useknutý ", spisovatel si s ním mohl dát více práce.

Devil-Ivet
10.12.2018

Moje první kniha od pana Sparkse a můžu říct, že mě mile překvapila. Čekala jsem nějaký extra slaďák, ale tenhle příběh byl opravdu kouzelný. Rozhodně se podívám po dalších jeho knihách.

Petula.N
25.09.2018

Noo jako dobrý - jako oddechovka. Ale abych pravdu řekla, tak jsem se těšila až to dočtu.