Takoví jsme byli. Vzpomínky na Dianu

Takoví jsme byli. Vzpomínky na Dianu https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32534/takovi-jsme-byli-vzpominky-na-dianu-32534.jpg 3 6 3

Paul, původně komorník prince a princezny z Walesu na jejich venkovském sídle v Highrove, od roku 1992 majordomus lady Diany v Kensingtonském paláci, tuto knihu sepsal k uctění její památky a k 10. výročí její tragické smrti. Snaží se zachytit princeznu takovou, jaká skutečně byla, v soukromí i při plnění pracovních povinností - obyčejnou, usměvavou, přátelskou ženu a milující matku. Už ve své první knize "Královská služba" zveřejnil své vzpomínky na život s Dianou, a i nyní čtenáře ujišťuje, že ji nezradil a mnohé důvěrné informace, které mu princezna svěřila, nezveřejnil.... celý text

Literatura naučná , Biografie a memoáry

Vydáno: , Domino

Way we were , 2006

LadyCotton
25.11.2020 1 z 5

Za mě tato kniha skutečně ne.
Kniha je napsaná ve stylu: já, já, jenom já (a to já není Dianino, ale autorovo).
Pokud si chcete přečíst opěvovací ódu na princeznu Dianu směle do toho, ale moc faktů se z knihy nedozvíte. Jedná se spíše o zpověď bývalého zaměstnance, který za každou cenu z tohoto postu chce něco "vydělat" takže finále stejně zjistíte, že vlastně nemá pořádně co říct. Navíc jeho naivní zaujatost Dianou vám dřív nebo později začne lézt na nervy (kniha vůbec není objektivní).

4444913
05.06.2019 1 z 5

Už jen ten popis u knížky mi vadí-naprosto se nesnaží o nějaký popis jaká skutečně byla jen se snaží vydělat což se podařilo.Dodnes chodí do televize poskytovat zasvěcené informace jako kdy budou mít William nebo Harry další děti,jaké matky budou Kate či Meghan ap.ačkoli ani jednu z nich nezná a s princi se neviděl od roku 1997.Takový sup-mají společný způsob obživy.

hana1984
08.06.2016 4 z 5

Docela ušla,ale žádný zázrak.

vzpomínky Diana, princezna z Walesu, 1961-1997

Paul Burrell