Takovej krásnej život - S humorem se žije mnohem líp

Takovej krásnej život - S humorem se žije mnohem líp obálka knihy
Mé hodnocení:

Ve vzpomínkách na léta dětství, mládí i dospělosti nachází autorka humorné příběhy prosluněné dětstvím, laskavým nadhledem a pochopením pro své bližní. Je si vědoma pomíjivosti života, ale prostou krásu lidského bytí podává se specifickým humorem.

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36188/takovej-krasnej-zivot-36188.jpg 3.316
Humor, Literatura česká
Vydáno, Oftis

Kniha Takovej krásnej život - S humorem se žije mnohem líp

Kate72
21.10.2020

Humorné postřehy za života od útlého mládí až po zralý věk. Příjemná oddychovka kterou sfouknete za slabé dvě hoďky. Autorka rozverně vypráví o svých životních trapasech a různých peripetiích. Knížka je založena na humoru, pobavit a pohladit čtenáře na duši a to je vždy super.

Madluska
17.03.2018

Žádný literární skvost, ale jako oddychovka po těžkém dni to funguje dobře - člověk u toho totiž může zcela vypnout a jen jezdit po písmenkách a občas se spíš jen tak pod fousy pousmát nad nějakou zábavnou formulací. Nejdřív jsem byla hodně zklamaná - T. Kejvalová se v podvídkách (?) procházela krajinami dětství zcela nahodile, skákala v časech i dějích bez výraznější pointy, což mě osobně moc nebaví. S postupujícími stránkami a s přiblížením se k autorčině dospělosti už se to zlepšilo, ale stejně trvám na tom, že měl knihu někdo vzít a autorce poradit, co poškrtat, co uspořádat, co doplnit. Takhle si člověk ta vydařená místečka musí zbytečně vyzobávat, což je škoda, neboť paní Kejvalová evidentně smysl pro komiku nepostrádá...