Tak ty už to máš, holčičko, spočítaný!

Tak ty už to máš, holčičko, spočítaný! https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151872/tak-ty-uz-to-mas-holcicko-spocitany-151872.jpg 3 25 7

Tato kniha je plná rozchodů, intrik, zrady a jiných osobních tragédií... V obchodech a knihovnách ji ovšem najdete v sekci humoristické literatury. To proto, že rozchod, hádka, ba ani nevěra vlastně žádnou opravdovou tragédií nejsou. S odstupem času (někdy už druhý den, jindy za deset, dvacet let) se dá každá taková událost podat jako docela vtipná historka. Autorka, spisovatelka a novinářka Zita Marinovová, tvrdí, že pokaždé, když ona nebo někdo z jejích přátel zažívá podobnou nepříjemnost, přemýšlí už během této události o tom, jak ji sepíše a předhodí k pobavení čtenářům. Rozdíl mezi ní a podobně „postiženou“ Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě je v podstatě pouze ten, že Carrie brousí po Manhattanu, zatímco Zita po Praze... ... celý text

trdlo1
21.05.2017 3 z 5

Pohodové nenáročné počteníčko...

Cherrylka
10.06.2016 4 z 5

Super oddechovka vhodná ke čtení při odpolední kávičce. Některé vtipné historky ze života autorky mě vážně rozesmály, například "noční porcelánová defenestrace" :-)

Coucouha
21.12.2015 4 z 5

Žádnou velkou literaturu jsem od této knihy nečekala. Doufala jsem, že se pobavím, což se mi vyplnilo. Místy velmi vtipné a odpočinkové čtení pro jeden večer, takže za mě spokojenost.

skulenka
05.11.2013 3 z 5

Úsměvné krátké povídky z každodenního života, autorka negativní zkušenost přetvořila v humor. Odpočinkové, uklidňující, částečně i vtipné.

JaKlima
18.01.2013 1 z 5

Škoda času stráveného touto knížkou.

Niki
12.09.2012

Spíše kniha na oddych, žádná světová ale není!

WEIL
01.12.2011

Nikdo nemá nikdy nic dopředu spočítaný, může jen odhadovat.

zrada intriky

Kniha Tak ty už to máš, holčičko, spočítaný! je v