Tak trochu jiné namlouvání

Tak trochu jiné namlouvání https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44661/bmid_tak-trochu-jine-namlouvani-3VM-44661.jpg 4 18 8

Kniha je autorovou prvotinou a vznikla na základě dopisů rozhlasových posluchačů i osobních rozhovorů a setkání s lidmi, kteří byli ochotni se mu svěřit se svými pocity, zážitky a zkušenostmi. Kniha o prvních láskách, zklamáních a trapasech při seznamování homosexuálů. Své příběhy poskytli např, mim Jaroslav Čejka, životní partner Eduarda Cupáka nebo přítel Fredieho Mercuryho, a další.... celý text

Tebby
06.05.2018 4 z 5

Některé příběhy zajímavější než ty jiné. Bylo to takové nenáročné počteníčko.

milan.krimsky
17.03.2017 5 z 5

Kniha popisuje poutavou netradiční formou seznámení gayů a lesbiček obyčejných, ale i slavných osob

Viktor80
24.12.2016 4 z 5

Hezky napsané příběhy i veřejně známých dvojic o jejich prvních společných seznámeních.

Netopyr07
25.01.2016 4 z 5

Dobrá možnost pochopit, co lidé prožívají, dobrá možnost snažit se vcítit :-)

miri.f
19.11.2015 4 z 5

Moje comingoutová srdcovka, ke které jsem se v dobách svého L-dospívání několikrát ráda vrátila. Dokonce jsem měla tu čest se s autorem před lety sejít a říci mu svůj vlastní příběh, na jehož publikaci nakonec nedošlo. Celkově to není nic extra, příběhy jsou skutečně velice jednoduše psané, ale v té době pro mne znamenaly mnoho - bez internetu jsem si tenkrát připadala jako jediná lesba na světě a díky knize jsem si uvědomila, že tomu tak rozhodně není :-).

jacqueline
30.10.2013 3 z 5

Jsou to jednoduché příběhy, jak píše Teii-hime, ale člověka třeba i potěší. Nehledejte v tom nic moudrého nebo odpověď na otázku života ani orientace. Jen prostě čtěte a oddychněte si na chvilku.
O nic nejde, jen pár poskládaných písmenek.

Teii-hime
22.09.2012 3 z 5

Stejně jako mě nikdy nebudou bavit Doteky štěstí ani žádný harlekýnky, nemůžou mě bavit ani tyhle strohé zamilované příběhy bez hlubší pointy a spisovatelského umu. "A" se potká s "B" na ulici, v metru nebo kdekoliv - náhodou jsou samozřejmě oba homo - a zůstanou spolu na věky věků. Ale bylo to vlastně docela milý.... :)

Bytost na cestě
19.01.2012 5 z 5

Super kniha, určitě doporučuji každému, kdo tápe :-)

Autorovy knížky

Vladimír Hrubý
česká, 1961
2002  70%Tak trochu jiné namlouvání

Kniha Tak trochu jiné namlouvání je v