Tajuplný život vody

Tajuplný život vody https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332866/mid_tajuplny-zivot-vody-uZw-332866.PNG 4 11 4

Autor knihy Tajuplný život vody, Masaru Emoto, nás po naší planetě provádí pozoruhodnou cestou vody, a tak pokračuje ve svém díle, kterým lidstvu odhaluje její život plný tajemství. Ukazuje nám, jak můžeme moudrost vody uplatnit v našich vlastních životech a jak tím, že se naučíme vodu respektovat a vážit si jí, můžeme lépe čelit výzvám, před nimiž stojí jednadvacáté století a tuto planetu obnovit. Voda má paměť a v ní uchovává naše myšlenky a modlitby. A protože vy sami jste vodou, pak bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, se vaše modlitby všech ostatních koutů světa.... celý text

Duchovní literatura Zdraví
Vydáno: , Pragma

The Secret Life of Water , 2005

Betti
22.08.2022 5 z 5

Krásná kniha, která mi ukázala jiný pohled na vodu. Tento element, který je nepostradatelný k životu, v sobě skrývá více, než si dokážeme představit. Když se jí budeme inspirovat, můžeme žít více s harmonií s přírodou. Kniha mi popsala důležitost a sílu významu slov, která pokud budeme používat správně, nám změní život k lepšímu. Zároveň nám představuje mnoho učení, abychom dosáhli šťastnějšího života.

Žlutotemenný
21.08.2021 5 z 5

Tohle je prostě nádhera. Krásný pohled autora na život ve vodě. To by mělo uhranout snad každého. Já si tuto knihu užíval a pár ůnávodů" i převzal. Doporučuji!

Jordanka9
22.03.2021 5 z 5

Fascinujici kniha !
Pořídila jsem si ji v knihkupectví Academia na Václavském náměstí při jedné ze svých častých návštěv Literární kavárny v 1.poschodí .
Léta tam chodím a pokaždé objevím nějaký poklad mezi vystavenými knihami různých zaměření. Při prvním průzkumu si naberu tak 6 - 8 knih, odnesu ke stolku, kde už na mne čeká šálek výtečné kávy a nějaký další nápoj dle nálady toho dne a pustim se do hlubšího průzkumu. Můj zájmový záběr je dost široký- knihy o rostlinách léčivých i jedovatých, různé Květeny, etnobotanika ( těch je jako šafránu) , nové přírůstky od Václava Cílka, knihy o kamenech, horách - těch našich ( miluji Krkonoše, ale i moje Krušné hory) i těch světových. K neživé přírodě je často řazena i voda, ale to opak je pravdou. A o tom je ta kniha
japonského vědce a filozofa Masaru Emoto, která mě na první pohled upoutala mikrofotografiemi krystalů vody. Prošla i jemnějším výběrem a knihu vydanou r. 2005 nakladatelstvím Pragma jsem si zakoupila. Pokračování mého komentáře bude ještě dnes následovat- musím to vše ještě vstřebat .
Pokračuji po 2 hodinách...
Znáte to: koupíte si nebo půjčíte v knihovně ( ach, jo, také vám tak chybí? ...) svůj vyhlédnutý úlovek a ješte v metru nebo jiném dopravnim MHD prostředku se do knihy
pustíte, skoro zapomenete vystoupit. A doma, když je detektivka nebo poutavý román
pokračujete ..Ale jsou knihy, které snesou odklad,úžasné ilustrace
a fotografie i hluboké myšlenky neutečou. A to je případ téhle knihy
, na kterou jsem při pátrání ve své knihovně po zcela jiné, narazila.p
Znovu jsem si prošla fotografie krystalů zamrzlé vody pod mikroskopem, které od svého zrodu , po roztátí vydrží pouhé 2
minuty a nestačila se divit, jak autora vůbec nepadlo, snímat vodu
vystavenou různým pocitům, náladám, náboženstvím,
pojmům válka x mír, květovým esencím / na té Bachově květové terapii asi něco bude/ , fotkám zvířat a přírody a dalším fantastickým nápadům....Rozdíl mezi vodou čistou pramenitou a v usti řek se také projeví na tvaru krystalů..
Myslela jsem, že o vodě, její struktuře a neobvyklých vlastnostech vzhledem k paralele např.s molekulou H2S vím vše. Že je nositelem bioinformací nelze pochybovat. Ale vědec duchem i srdcem nám předkládá důkaz- věřte, nevěřte...
A co tedy konečně ten text, dozvím te se konečně? A to je právě ono, můžete knihu ( knížku ) otevřit namátkou na kterékoliv straně a prší na vás moudra a originální myšlenky- vlastně možná vaše, které jste dosud nezformulovali..
Uvedu pár příkladů a zbytek je na
vás...
"Uvnitř lidské duše přebývá podivuhodná síla. Neustále slýcháme, že naše činy jsou
výsledkem našich myšlenek a tento princip je přesným projevem
toho, jak voda vytváří krystaly v závislosti na vlivu, jemuž je vystavena".
Nebo: " Lidské bytosti jsou v podstatě krystaly stvořené na této Zemi. A proto je naší povinností chránit Zemi tím, že chráníme naši vodu. A závěrem báseň: " Jsi vodou a moudrost vody znáš. Jen volně plynout, tu možnost také máš, a potom zázrak děje se....pokračování
v knize..

kneslova
22.01.2018 5 z 5

To je opravdu velice velice zajímavé, takové znalosti o vodě.

voda

Kniha Tajuplný život vody je v