V moci démonov

V moci démonov https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191639/bmid_tajomny-gobelin-3-v-moci-demonov-yhj-191639.jpg 5 101 12

Hanncha
06.05.2022 3 z 5

Třetí díl mě trochu zklamal. Místy jsem až skoro přeskakovala pasáže a musela jsem se pořád nutit abych knihu dočetla. Ale dojem z celé série mi třetí díl nezkazil ani náhodou. Takové pěkné zakončení příběhu pro mě.

ondra295
05.03.2022 5 z 5

Tato série si udržela svůj vysoký standard i ve třetím dílu a já byl skutečně nadšený. Už je to nějaký ten pátek, co jsem knihu dočetl, ale Neff ten svůj malý svět vymyslel skutečně do detailu a dovedl ho do dokonalosti. Hlavní postavy jsou sympatické, děj má spád a nutí člověka číst neustále dál. Tuhle sérii rozhodně doporučuji!

anonymní.Ilja
30.12.2021 5 z 5

Když jsem dočetl první dva díly, nebyl třetí díl ještě v České republice vydaný. Pamatuji si, jak jsem hučel do starší sestry, která vládla internetem a angličtinou, ať mi zjistí, zda existuje a kdy se tu objeví. Když se objevil, byl jsem jeho prvním čtenářem v naší knihovně. Přestože jsem na něj musel nějaký čas čekat, znovu jsem propadl tomu krásnému světu kouzel a v kůži mladého Maxe bojoval a trpěl.

Musím se dostat k dalším dílům a přečíst je v originálu, když se neukázali na českých pultech. Achjo!

tomas7320
07.03.2020

Velká škoda, že u nás nevyšel čtvrtý a pátý díl, které mají na Goodreads velmi nadprůměrná hodnocení. :(

Ognis
14.06.2019 5 z 5

Nejlepší záporák nemá chybu!!!

VojtaRada
22.05.2018

Ahoj nevíte jak to vypadá s tím čtvrtým díle? Už je v čestině nebo jak ?:o Nechápu jak o tuhle dokonalou knížkumůže být malý zájem.. :/

michaela5007
07.08.2015

Jelikož mi tahle kniha přijde naprosto úžasná, nestálo by za to napsat fragmentu nějaký email nebo je jinak kontaktovat a dát jim vědět, že o čtvrtý díl je opravdu chtěný? Pište mi do zpráv svůj názor :-)

Xaverius
29.04.2015 5 z 5

Skvělá kniha, četla se sama. 4. díl již vyšel v AJ. - The Tapestry The Maelstrom v roce 2013.
Dle všeho se, asi v blízké době od fragmentu ho nedočkáme- prý kvůli nízkému zájmu či co - a dle všeho se zdá 4. díl bude ještě zajímavější, než 3. díl - i když dle mého to vztali předčasně - udělají 3. díly a pak šmytec. Kdo ví možná, že se k němu vrátí jednou fragment vrátí.

Pavlína 13
11.07.2013

Úžasná kniha,vše jsem přečetla jedním dechem a moc jsem se těšila na další díly.Všechny jsem je přečetla a musím říct ,že tento spisovatel u mě má velký obdiv.

hacker3985
21.07.2012 5 z 5

Výborná knížka škoda jen toho že se už asi nedočkáme pokračování
edit:
no po přečtení zbývajících dvou knih (Maelstorm a Red Winter) musim říct že opravdu lituju toho že tady ty dvě nevyšli protože obě byly luxusní jízda s tak luxusním finále že jsem neměl co dodat. Neff si ten svět a všechny charaktery dopiplal do detailu. Nu což budu doufat že s vydáním spin-off serie Impyrium dostane u nás novou šanci a serii společně se spin-offem vydají.

Emily14819
05.06.2012 5 z 5

Tak toto je naprosto dokonalý díl! Nemohla jsem se od toho odtrhnout, prostě... úžasné! Ten děj, ty postavy... byla jsem napnutá do posledního slova. Skvělé! 8)

FNM
03.01.2012 5 z 5

Perfektní kniha...Nemohu se dockat dalsiho dilu! Jen doufam, ze bude stejne tak napinavy jako tento, ne-li lepsi ;-).

Henry H. Neff
americká, 1973
2008  85%Probuzení Astarotha
2011  90%Nadvláda démonů
2009  89%Na pokraji zkázy

Kniha V moci démonov je v