Tajomná záhrada: Atramentová cesta za pokladom

Tajomná záhrada: Atramentová cesta za pokladom https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287651/bmid_tajomna-zahrada-atramentova-cesta-z-otf-287651.jpg 5 39 9

Terapia umením, oddýchnite si uprostred hektického dňa. Hitom tohto roku sa stali omaľovánky pre dospelých, ktoré počtom strán a spracovaním pripomínajú knihu a poniektoré rozprávajú aj zaujímavý príbeh. Predstavujú obrázkový poklad plný mágie a čarodejstva, pozývajú vás, aby ste sa zapojili do meditatívneho vymaľovávania ilustrácií, prispievajú k vnútornému pokoju, ku koncentrácii ducha, oživujú pozitívnu energiu a prinášajú pocit uvoľnenia. Prejdite sa svetom tajomných záhrad a užívajte si nádherné detaily ilustrácií namaľovaných čiernym perom – čakajú len na to, aby ste ich vyfarbením prebudili k životu. Každá ilustrácia ukrýva množstvo drobných tvorčekov, objavte ich. Na stránkach omaľovánky nájdete tajomné záhrady, dotvorte ich podľa vlastného vkusu. Pre umelcov a záhradkárov bez rozdielu veku.... celý text

Literatura naučná , Hobby , Omalovánky

Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Secret Garden: An Inky Treasure Hunt and Colouring Book , 2013

petra3895
04.10.2018 5 z 5

asi najlepsia na trhu, uzasne variacie a hlavne detaily - nasla som sa v nej :)))

Ajinka126
30.07.2017 5 z 5

Jedny z nejlepších omalovánek na trhu. Jen pozor - obsahuje to spoustu veli drobných květin a lístečků. Pro někoho se špatným zrakem (moje babička) je o absolutně nevhodné. Já si to v tom naštěstí libuji :)

Dryáda
19.09.2016 3 z 5

Obrázky jsou hezké, ač nemám tolik zelených odstínů, abych si vyhrála s všemi těmi listy a lístečky. :) Bohužel přes kvalitu papíru se nedokážu přenést. Připadá mi, jakoby byla kniha vytištěná na kancelářském papíře. I měkké pastelky vytlačují obrázky na druhou stranu a na fixy se dá rovnou zapomenout.

Rosana
31.07.2016 5 z 5

Nádherné omalovánky, jedny z nejkrásnějších a nejlepších na trhu. Mám od ní už všechny a těším se na další:-)

marti7729
13.07.2016 5 z 5

Nejlepší v poměru cena x kvalita . Omalovánky jsou krásné a je radost si s nima pohrát . Najdete spousty krásných obrázků, kde je radost pustit fantazii. Pro ty kteří upřednostňují přírodní motivy - myslím skvělý dárek. Já bychj si je klidně koupila znovu. Příště se chystám na oceán :) Johanna je prostě skvélá !

Terry.89
28.04.2016 5 z 5

spousta krásných obrázků!

petra4080
24.02.2016 3 z 5

Asi nejlepší co jsem objevila.

vikikl
16.10.2015 5 z 5

Skvělé omalovánky pro dospělé a za pár dní vychází další, v pořadí třetí díl od této autorky.

Eneo
12.06.2015 5 z 5

Omalovánky s velkým O. Nezáleží na tom, jestli vám je 5 nebo 55. V tomto kouzelném světě se ztratí nemalá dávka každodenních starostí dnešního světa.

omalovánky pro dospělé

Kniha Tajomná záhrada: Atramentová cesta za pokladom je v