Tajný život hollywoodských hvězd - Portréty idolů

Tajný život hollywoodských hvězd - Portréty idolů https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314774/bmid_tajny-zivot-hollywoodskych-hvezd-po-KY0-314774.jpg 3 5 4

Životopisy nejslavnějších ženských hvězd Hollywoodu, které ve 20. století zářily na stříbrném plátně – Avy Gardnerové, Grace Kellyové, budoucí kněžny monacké, Ingrid Bergmanové, Rity Hayworthové, Audrey Hepburnové a Marilyn Monroe.

Literatura faktu , Biografie a memoáry

Vydáno: , Brána

Portraits d'idoles , 2015

Amy27
Amy27
17.03.2021 2 z 5

Knihu jsem četla velmi dlouho. Za 1. Čtecí krize. Za 2. Co to bylo?! Styl psaní byl naprosto otřesný. Autor si asi 5x rozmyslel, v jaké formě bude knihu psát a člověk byl místy totálně zmatený. Jsem ráda, že jsem ji četla, protože mi fakta přiblížila životy hollywoodských hereček (i když nic, co by nezvládla Wikipedie - jak už zde někdo psal) a navíc.. oceňuji obrazovou přílohu uprostřed knihy (ta mi dala asi nejvíc).

Blanka1964
Blanka1964
08.03.2020

Vzala jsem si tuhle knihu jako oddych po těžkých Poutnících. Dá se říct,že jsem ji jen prolistovala. Co tohle je za styl? Sekané chaotické nesouvislé věty..docela by mě zajímalo,jestli to je původní styl knihy nebo takový překlad. Každopádně to je strašné!! I ten osud hereckých legend mě přestal zajímat,to si to radši přečtu na internetu!! Myslím,že člověk,který má rád literaturu,zapláče..jdu si vzít něco od Karla Čapka..jako pohlazení.

tereza1198
tereza1198
26.06.2018 2 z 5

Osudy těchto dam Hollywoodu byly zajímavé a dozvěděla jsem se i něco nového. Ale nesedl mi styl, jakým to bylo napsané. Chápu, že se autor snažil vystihnout atmosféru města, ale často ty jeho věty působí jako snůška nenavazujících blábolů.

Dominika_a
Dominika_a
07.04.2018 5 z 5

Oddechové čtení, kde se dozvíte, jak náročný život měla každá z nich. Co vše obětovali na cestě za slávou, jak se museli změnit, co je potkalo a další a další .. Kniha sama o sobě se mi líbila, dozvěděla jsem se informace, které jsem doposud nevěděla. A fotografie jsou příjemné zpestření celé knihy. :)

Autorovy knížky

Frederic Martinez