Zasvěcení

Zasvěcení https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62914/bmid_zasveceni-n3D-62914.jpg 4 399 56

Tajný kruh série

Cassie je donucena se přestěhovat ze slunné Kalifornie do ponuré Nové Anglie a stále touží po svém starém životě. A to přesto, že cítí zvláštní spřízněnost s hrozivou skupinkou teenagerů, kteří terorizují její školu. Po zasvěcení do klanu čarodějek, které už po staletí ovládají New Salem, se stává součástí Tajného kruhu, opojného a smrtelně nebezpečného zároveň.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

The Initiation , 2008

barborelka
11.04.2013 2 z 5

I já byla zklamaná z Upířích deníků a sáhla i po tomto počinu.S nadějí na zlepšení. Ale bohužel mě kniha vůbec nenadchla a neupoutala. Je to takové nemastné a neslané. Bohužel Smith nebude autorka podle mého gusta...

bookcase
09.04.2013 3 z 5

Určitě lepší než upíří deníky.

JajaAP
28.03.2013 4 z 5

Zatím pohodove čtení, ikdyž jsem postrádala trošku víc akce a napětí, ale dám šanci dalšímu dilu.

Enefersis
14.03.2013 3 z 5

Určitě mnohem lepší než Upíří deníky, po slohové i dějové stránce. Líbí se mi námět a knihu jsem měla vcelku rychle přečtenou, ale i tak tomu něco chybělo... nepřesvědčila mě, že má cenu pouštět se do dalších dílů.

evaro
05.03.2013 5 z 5

Velmi čtivé, skoro bych řekla, že lépe než Upíří deníky

Bet
29.01.2013 5 z 5

Ze začátku nuda, ale pak jsem se začetla.Je fak super.Škoda že serial se jim nepovedl, je fak strašně nudnej.Knihy jsou vždy lepší.

Iworri
27.12.2012 1 z 5

Jen tři slova: NUDA, NUDA, NUDA ! Děj se táhne jak týden před výplatou a celkově je příběh o ničem. Ačkoli to nemívám ve zvyku, abych odložila knížku nepřečtenou, většinou vše dočtu do konce, abych se mohla objektivně rozhodnout, bohužel - nešlo jinak, po 3/4 přečteného vracím i s ostatními díly do knihovny a silně pochybuji, že se k nim někdy vrátím.

Kate.S
17.12.2012 5 z 5

Kniha je velice čtivá a podle mě i oddechová. Je to zase jiný šálek kávy. Nový děj a nové postavy. Úplně jsem se do příběhu vžila a jsem moc zvědavá na další díl;) :)

jana89
31.10.2012 3 z 5

Knihy jsem četla z toho důvodu, že jsem viděla seriálové zpracování a byla jsem zvědavá na to knižní. Tato série mě určitě zaujala více než upíří deníky, kde jsem nedočetla ani jednu knihu. Přišlo mi ale, že děj byl poněkud krátký, přímo okradený... něco mi tam prostě chybělo...

Peace
27.04.2012 5 z 5

Mě osobně tato série zaujala víc, než Upíří deníky. Tématicky příjemná změna :o)

trynitrix
15.02.2012 4 z 5

Ale docela to ušlo rychle přečtený a příběh vyvýjejcí i když Cassie to trošku trvalo dýl "o co jde" na to že se ji všechno možný honilo hlavou ale zatím se to drží jsem zvědavá na druhý díl hlavně aby to nedopadlo jako u deníku první díly šly a pak to byla fantasmagorie :-D měla jsem tu trpělivost do 6 dílu :-D jen mi přijde že ta spisovatelka píše tak nějak zvláštně v jednu chvíli třeba nevím o kom mluví ským mluví nebo kdo nebo jestli to je tím překladem.

piskuutek
03.01.2012 5 z 5

Moc krásná knížka .. ! Líbila se mi a moc .. !! :)* Upíří deníky jsem teda ještě nečetla ale mám to v plánu .. :P :)

mis22
27.10.2011

Moc pěkná kniha, hlavně je čtivá a je to něco jiného než samí upíři :D. Moc zajímavý příběh a hlavně, kdo se do toho jednou začte, dychtí si přečíst i další díl ( alespon v mém případě). Naprosto doporučuji.

Vendiii1
26.10.2011 4 z 5

Sto procentně lepší než Upíří deníky! :)

Honey0105
04.05.2011 5 z 5

Třikrát hurá!
Ano, musím říct, že se konečně autorce kniha povedla natolik, abych hned potřebovala další díl.
Je pravda, že tohle asi není úplně knížka pro mě.. Přeci jen už jsem trochu jiná věková kategorie, ale na druhou stranu.. Fantasy jsem si opravdu zamilovala a tohle dílko z dílny upířích deníku mi nemohlo uniknout! Je pravda, že Upíří Deníky mě nikdy moc nenadchli (a stejně čtu), ale cítila jsem přímo potřebu tuhle knížku vzít, přečíst ji a zjistit, jestli to je tak hrozné jako ostatní knihy od L.J.Smith.
Byla jsem poměrně příjemně překvapena. Bylo to docela čtivé a zajímavé. Sice se tam našlo pár věcí, které mi nesedly, ale.. Stejně se mi to líbilo..
Jen nedoporučuji předem si číst o čem kniha je! Já jsem si to nepřečetla a příběh byl o dost zajímavější, když nevíte o co tam přesně půjde! Když si ale přečtete přebal, tak ten vám hned odhalí celou problematiku a je to naprosto o ničem!

Vendulik
14.02.2011 5 z 5

Super kniha. Ještě možná lepší než úpíří deníky:D

upíři přátelství magie čarodějnice tajemno zfilmováno

Lisa Jane Smith
americká, 1965