Otrokyně

Otrokyně https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83791/mid_otrokyne-ppp-83791.jpg 4 312 34

Tajný kruh série

Cassie uvízla v bitvě mezi dobrem a zlem. Její moc je přitažlivá a smrtící a zároveň i příliš opojná. Všechno má svou cenu a ta za používání magie přesahuje i její znalosti. Cítí se rozpolcená a neví, na kterou stranu se přiklonit. Dva vůdci Tajného kruhu spolu bojují o nejvyšší moc a ona má před sebou těžké rozhodnutí. Buď si zvolí záchranu všech v Novém Salemu, nebo dá přednost své lásce a zvolí Adama. Toho Adama, jenž se snaží rozbít kruh na kusy. Budou Cassiiny čarodějné schopnosti dost mocné, aby obstály ve finálním boji mezi dobrem a zlem a pomohly obnovit bezpečí čarodějného kruhu? Nebo podlehne pokušení, přikloní se k temné straně a popustí uzdu temným silám? Jestli Cassie odolá svůdnému Adamovi anebo uvolní vlastní temnou magii.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

The Captive , 1992

bookcase
09.04.2013 3 z 5

Je to čtení opravdu pro mládež, ale když si chcete tenhle žánr přiblížit, proč ne :)

JajaAP
29.03.2013 4 z 5

Druhý dil byl super. Jsem zvědavá na třetí. Podle recenzí,co jsem četla by měl být nejlepší, tak snad mě nezklame . :-)

marketka40
07.03.2013 5 z 5

všechny knihy od L.J. Smith jsou dobrý

Bet
29.01.2013 4 z 5

Moc se mi líbí postava Nicka.V seriálu si ho moc neužijete škoda. Kniha je super.

Kate.S
20.12.2012 5 z 5

Mnohem lepší než první díl. Je to úžasná kniha. Njevím jestli jsem jediná, ale já se u čtení bála, hlavně u druhé půlky knížky. Skončilo to tak napínavě:D co na to asi Diana řekne?

jana89
31.10.2012 3 z 5

Díl poměrně slušný... postava Nicka se mi moc líbila... ale opět mi kniha přišla poněkud krátší, než to na co jsem zvyklá...

Dandulka
16.05.2012 5 z 5

Velmi zajímavé, jsem zvědavá, jak to dopadne. Cassie už ví hodně, ale zatím neví všechno.... Tak uvidíme, jak se to vyvine.

Peace
30.04.2012 4 z 5

Naštěstí velmi dobré pokračování 1. dílu :o) U této autorky jsem měla trošku obavy, ale povedlo se :o)

fallík
18.04.2012 4 z 5

Strašně se mi líbí postava Nicka, ikdyž v tomto díle se mi zdá víc.. "lidský" :D Jinak zvrat v ději pěkný.. ;)

trynitrix
15.02.2012 4 z 5

Druhý díl byl o kapičku lepší Cassie až tak naivní nebyla :-D Já si nemůžu pomoct ale co se týče spisovatelky tak píše tak zvláštně že někdy to nedává smysl nebo možná to je překladem. Ale je fakt že Tajný kruh se mi čte líp než deníky mno nic jsem zvědavá na třetí díl Moc. Uvidíme v čem se polepší hlavní hrdinové a co se týče kluků zamlouvá se mi spíše Nick i když není tak výrazný jako Adam jako po stavově.

Adulina12
02.02.2012 4 z 5

dobře udělaný, ale už to podle mě není tak podařený jako 1. díl.. a zrovna ted sem si na internetu stáhla další díl a du zjistit jak to bude dáll.. ;) tak za neurčitý čas kouknětě na komentáře u další knihy.. :P :D

piskuutek
06.01.2012 5 z 5

Moc pěkná knížka a myslím že to skončilo i trochu napínavě .. ;) Jsem strašně zvědavá co tomu řekne Diana až se to dozví .. ;)

Vendulik
02.01.2012 5 z 5

Skvělá kniha kniha. Moc se mi líbíla.

Honey0105
13.10.2011 4 z 5

Po dočtení prvního dílu jsem se tohohle nemohla dočkat. Byla to ale doba, než Otrokyně vyšla a mě už nějak přešla chuť. Přesto jsem na knížku v knihovně narazila a půjčila si jí. Začala jsem číst a říkám si: "Blbost. Stejně si už nic nepamatuji z prvního dílu."
Nakonec jsem si jí vzala do školy a najednou mi to čtení šlo.
Některé ty bláboly mě docela štvaly, ale na druhou stranu.. Bylo to čtivé a zase trochu napínavé. Sice lehce přepísklý konec, ale u L.J.Smith je zázrak, že je přehnaný jen konec (viz. Upíří série).
Nejde sice o moc kvalitní literaturu, ale i když jsem dospělá, tak stále také teenager a proto hodnotím takto.

přátelství magie tajemno čarodějové

Lisa Jane Smith